3 patarimai, kaip išrinkti lovą vaikui

Posted on

Lovos vaikams – tai labai svarbūs baldai, kurie užtikrina vaikų komfortą, gerą nuotaiką ir puikią savijautą. Taip pat tai yra didžiausias vaikų kambario akcentas, kurio dėka kambarys arba skleis jaukumą, arba, jeigu lova per didelė, bus slegiantis ir spaus tiesiog savo erdvėje. Visig, yra keletas patarimų, į kuriuos atsižvelgus išrinksite geriausią lovą savo vaikui. Taigi, kokie tie patarimai?

 

Atsižvelkite į kambario dydį

 

Pirmiausia, prieš perkant bet kokią lovą vaiko kambariui, išsimatuokite kambario matmenis. Po to, kai išsimatuosite juos, išmatuokite ir lovos dydį. Pasistenkite, jog lova nebūtų per didelį jūsų vaikų kambariui, tačiau taip pat ir ne per maža. Standartinis lovos dydis yra pats puikiausias pasirinkimas bet kokiam vaiko kambariui: tiek dideliam, tiek mažesniam.

 

Atsižvelkite į lovos saugumą

 

Kitas svarbus aspektas renkantis lovą yra jos saugumas. Lova vaikams turėtų užtikrinti aukščiausio lygio saugumą jūsų vaikams. Tai gali padaryti saugumą užtikrinantys rėmai ant lovos kraštų, kurie užkirstų kelią vaiko iškritimui iš lovos ir tokiam susižeidimui. Taip pat pasistenkite, kad lovos kraštai nebūtų aštrūs – geriau rinkitės apvaliais kraštais, kadangi tai sumažins susimušimo galimybę.

 

Investuokite ir į čiužinį

 

Faktas, kad kuo lova patogesnė, tuo jūsų vaikas geriau jausis po nakties miego. Taigi, čiužinys yra privaloma sąlygą užtikrinti, kad vaikas visada atsibustų pailsėjęs ir geros nuotaikos. Kad žinotumėte, kokio lovos čiužinio jums reikia, nusivežkite vaiką į čiužinių parduotuvę ir leiskite jam atsigulti ant skirtingų kietumų čiužinių. Žinoma, atkreipkite dėmesį ir į čiužinio matmenis – jie turi būti šiek tiek mažesni, kad čiužinys tilptų į lovą.

 

Lova – svarbiausias baldas tiek suaugusiųjų, tiek vaiko kambariuose, todėl į šį baldą reikia investuoti tiek savo laiką, tiek pinigus. Ne kas kitas, o lova užtikrins, kad kasdien iš namų išeisite geros nuotaikos, o jūsų kūnas visuomet bus pilnas energijos ir džiugesio. Leiskite vaikams patirti tą patį – neužmirškite ir jų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *