4 patarimai prieškambario baldams išsirinkti

Posted on

Įspūdinga svetainė visiškai nublanks, jei prieškambaris pasitiks netvarka ir chaosu. Tai erdvė, kuri, ko gero, pirmiausiai įvertinama svečiams įžengus į Jūsų namus, todėl jos įrengimui reikėtų skirti pakankamai dėmesio bei nenuvertinti jos indėlio bendroje namų estetikoje. Prieškambariui apstatyti neišsiversite be tam tikrų baldų, o vienas svarbiausių iš jų – prieškambario spinta, kuriai teks pasirūpinti, kad tilptų visi lauko drabužiai. Pateiksime keletą patarimų, kaip pasirinkti ne tik šį, bet ir kitus prieškambario baldus.

Pradėkite nuo erdvės dydžio

Pirmas dalykas, kurį reikia atlikti norint įrengti bet kurį kambarį namuose, yra išmatuoti erdvę, įsitikinti, kokie baldai tiktų labiausiai ir kokių proporcijų vertėtų laikytis. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų prieškambaris turi aukštas lubas, vertėtų pasvarstyti apie aukštesnius baldus. Svarbiausia yra stengtis erdvę išnaudoti kuo efektyviau – tai pasiekti galima ir daugiafunkcinių ar netgi transformuojamų baldų pagalba, kurie šiuo metu yra ypač populiarūs.

Nuspręskite, kokia bus prieškambario paskirtis

Labai svarbu prieš renkantis baldus nuspręsti, ką norėsite laikyti šioje erdvėje. Tai nulems, kokia bus prieškambario spinta, ar bus reikalingos dėžės bei spintelės batams. Jei laikomų daiktų nebus daug, išsiversite su nedidele spinta, tačiau jeigu yra poreikis sutalpinti visus sezoninius rūbus, tuomet teks ieškoti talpesnių baldų.

Įvertinkite kambario dizainą

Nepamirškite, jog baldai tarpusavyje turėtų derėti ir neiškristi iš bendro namų dekoro konteksto. Jeigu nenorite pernelyg apsisunkinti, prieškambario baldų komplektas – praktiškas pasirinkimas. Įsigiję komplektą, būsite visiškai tikri, jog visi jo baldai yra suderinti ir nereikės papildomai samdyti interjero dizainerio paslaugų ar ieškoti patarimų. Jei pasiryšite rinktis baldus atskirai, nebijokite eksperimentuoti. Pakanka vadovautis keliais esminiais principais: proporcijų, spalvinės gamos ir formų derme.

Nepamirškite biudžeto

Jūsų biudžetas – ne ką mažiau svarbus faktorius renkantis. Prieškambario spinta gali būti gerokai kuklesnė, nei taip manėte iki biudžeto planavimo. Kad išvengtumėte drastiškų paskutinės akimirkos pakeitimų ir nesusipratimų, galutinai nusprendę, kokių baldų reikės, priskirkite jiems preliminarią sumą, kurią galėsite išleisti, o eigoje galėsite ją koreguoti.

Manome, jog šie patarimai padės užvesti Jus ant kelio ir taps solidžiu pamatu prieškambario baldų paieškose. Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *