BDSM suvaržymo žaidimai: kas ir kaip?

Posted on

BDSM suvaržymo žaidimai yra tokie žaidimai, kurių metu vienas partneris užima dominuojančiojo rolę, o kitas – paklūstančiojo. Jie yra puiki idėja nustebinti antrąją pusę jaudinančiu nuotykiu. Pasak Romantika.lt, svarbu žinoti, jog antrankiai, akių raištis, botagėlis ir sekso žaislai yra neatsiejama BDSM dalis, jeigu norite jaudinančių pojūčių. Jeigu esate dar tik pradedantis, tuomet turėtumėte žinoti, kokių gi žaislų reikia BDSM žaidimams?

 

Visų pirma, atimkite regėjimą

 

Akių raištis yra vienas svarbiausių suvaržymo žaidimų aksesuarų ir neabejotinai populiariausių. Kodėl jis toks populiarus? Na, priežastis paprasta: akių raištis atima regėjimą, todėl mums telieka du pojūčiai – uoslė ir klausa. Dėl šios priežasties, lytėjimas tampa kur kas svarbesnis nei anksčiau ir jo metu antroji pusė gali susijaudinti kur kas labiau.

 

Neleiskite judėti

 

Kuomet atėmėte savo antrajai pusei rega, metas atimti ir galimybę priešintis ar kitaip judėti. Romantika.lt patikina, jog tai jums padės padaryti antrankiai bei suvaržymo sistemos. Antrankiais galite supančioti akis, kojas ir taip priversti savo partnerį ar partnerę visiškai paklūsti jūsų valiai. Šio intymaus aksesuaro egzistuoja daug rūšių – vienos jos skirtos pradedantiesiems, o kitos siekiantiems aštresnių pojūčių.

 

Jeigu esate pradedantieji, ekspertai pataria rinktis antrankius su paminkštinimais, saugaus atrakinimo svirtelėmis ir ne tokiais tvirtais mechanizmais. Tuo tarpu pradedantiesiems yra rekomenduojami antrankiai, pagaminti iš šalto metalo ar kitos šiurkščios medžiagos. Pastarieji neturi jokio paminkštinimo odai.

 

Žaisliukai, skirti lytėjimui

 

Kuomet antrankiai jau supančiojo rankas, o akių raištis uždengė akis, galite judėti toliau. Romantika.lt pabrėžia, jog dabar svarbu išsirinkti sekso žaisliuką, kurio stimuliacija patiktų jūsų antrajai pusei. Tai gali būti bet koks žaislas – dildo, vibratorius, vibruojanti kulka ar vartenbergo ratukas.

 

Kuomet pasirinksite įrankį, pradėkite erzinti. Veskite sekso žaislu per intymias kūno vieteles, vibraijomis ar kitokia stimuliacija jaudindami ir keldami geidulį.

 

Susitarkite, koks žodis nutrauks žaidimų pabaigą ir po to, toliau tęskite meilės žaidimus bet kokiu būdu, kuris jums patiko labiausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *