Dantų implantai – kada ir kokius rinktis?

Posted on

Siekiantiems išvengti išimamų protezų dantų implantai yra vienintelis ir geriausias pasirinkimas, ypač esant stambiems dantų eilių defektams. Tuomet tai vienintelė išeitis, nes negali būti atliekamas plombavimas ar kitos procedūros. Tai yra ir itin tvarus pasirinkimas, kadangi kokybiški ir tinkamai prižiūrimi implantai gali tarnauti iki 30 metų. Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ naudojami tik aukščiausios kokybės „Zimmer“, „Medentika“, ir „Straumann“ implantai siekiant užtikrinti, kad Jums teikiamos dantų implantacijos paslaugos atitiktų visus aukščiausius kokybės standartus.

 

Kada dėtis dantų implantus?

 

Dėl dantų implantacijos geriausia kreiptis netrukus po to, kai praradote dantį. To priežastis paprasta – praradus dantį ilgainiui pradeda nykti jo vietoje buvęs kaulas prie kurio ir tvirtinami implantai. Jeigu į odontologijos kliniką kreipiamasi laiku bus galima sėkmingai prie esančio kaulo pritvirtinti naują implantą. Jeigu nuo danties praradimo praėjo daug laiko ir kaulas jau sunykęs danties implantacija vis tiek įmanoma, tačiau prieš ją atliekant būtina atlikti kaulo augmentacijos procedūrą kurios metu priauginamas kaulas prie kurio tada gali būti tvirtinami aukščiausios kokybės „Straumann“ implantai. Visos kaulų augmentacijos ir implantavimo procedūros yra atliekamos Kauno odontologijos klinikos „Denticija“ profesionalų.

 

„Straumann“ dantų implantai

 

„Straumann“ – tai įmonė dantų implantacijos srityje dirbanti jau nuo 1954-ųjų metų savo pagrindinę būstinę turinti Bazelyje, Šveicarijoje. Ši įmonė neabejotinai yra viena iš lyderių dantų implantų srityje visame pasaulyje ir pasižymi visur gerai žinoma šveicariška kokybe. Visi implantai yra gaminami pačioje Šveicarijoje, kur nuosekliai laikomasi aukščiausių kokybės standartų. Pats geriausias to įrodymas yra tai, kad būtent šių implantų prigijimo statistika yra pati geriausia pasaulyje. Palyginus su kitais gamintojais, Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ naudojami „Straumann“ implantai prarandami nuo kelių iki keliasdešimt kartų rečiau, o tinkamai prigyja net 96.4% visų Straumann implantų.

Įsigijus dantų implantus su Jumis dirbs daug patirties turintys specialistai, kurių patirtis leis nepriekaištingai atkurti sąkandį bei kramtymo ir kalbėjimo funkcijos kurios galėjo būti pažeistos prieš atliekant dantų implantacijos procedūrą. Apsilankę Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“ galėsite neabejoti, kad savo sveikatą patikite tikrų profesionalų rankoms ir jau netrukus galėsite vėl džiaugtis nepriekaištinga šypsena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *