Didžiausi mitai apie hialurono injekcijas

Posted on

Nors visos plastinės procedūros apipintos mitais ir netikslumais, injekcijos sulaukia ko ne daugiausiai piktų liežuvių rykščių. Galbūt todėl, kad jomis dažniausiai taisomos problemos, kurios nekenkia sveikatai ar kitaip nėra susijusios su sveikata, o visa tai daroma tik dėl grožio. Tačiau, kaip teigia Svplastic.com specialistai, injekcija į veido odą gali pagerinti ne fizinę sveikatą, o psichologinę. Taigi, norime pristatyti hialurono injekcijos mitus ir juos sugriauti.

 

Injekcijas gali padaryti bet kas

 

Įsitikinimas, kad bet kur ir pas bet ką galite nueiti ir jums bus atlikta hialurono injekcija yra ne tik klaidinga, tačiau ir pavojinga sveikatai. Nors ne melas, kad šios procedūros nėra sudėtingos, tačiau norint pasiekti geriausią rezultatą ir netyčia nepridaryti žalos savo organizmui, patartina padaryti išplėstinę paiešką ir savo kūną patikėti tik šios srities profesionalams.

 

Pakanka natūralaus hialurono

 

Tiesa ta, kad kūne yra gaminamas natūralus hialuronas, tačiau su amžiumi šios medžiagos natūraliai kūne mažėja, todėl prasideda raukšlės ir pasireiškia kiti odą sendinantys požymiai. Dėl šios priežasties, kaip pažymi Svplastic.com ekspertai, daromos papildomos hialurono injekcijos, kurios labai pagerina odos būklę ir vėl suteikia jau spindesio, kurį ji prarado.

 

Hialuronas dirbtinis

 

Tai bene didžiausias mitas, kokį galima išgirsti apie hialurono injekcijas. Iš tikrųjų, hialuronas yra rūgštis, kuri natūraliai gaminama kūne ir yra būtina palaikyti odos ir plaukų būklei. Taip pat ši medžiaga ir kolagenas yra labai susijusios tarpusavyje, todėl abi jos veikia geriausiai – kovoja su radikalais ir palaiko elastingumą. Taip pat, anot Svplastic.com specialistų, ji taip pat skatina ląstelių atsinaujinimą, paskirsto vandenį ir padeda jam pasiekti visus organizme esančius audinius.

 

Taigi, kuomet susipažinote su didžiausiais mitais, beliko juos paneigti sau asmeniškai. Iš trikųjų, hialurono injekcijos labai prisideda prie jaunatviškumo bei odos skaistumo. O leisti jį tiesiai į odą nėra cheminis būdas ar dirbtinis jo šaltinis. Tai natūralu, saugu ir greita norint pasiekti akivaizdžių rezultatų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *