Dovanos pavaldiniams – ne tik įmonės etiketo dalis

Posted on

Norint būti sėkminga, itin palankiai vertinama ir gerbiama bendrove, reikia pelnyti ne tik klientų, partnerių, bet ir darbuotojų pasitikėjimą. Būdų tai pasiekti, žinoma, yra išties daug: sudaryti palankias darbo sąlygas, siūlyti konkurencingą atlyginimą, kurti puikios kokybės produkciją ar paslaugas. Visgi neretai kai kurios bendrovės pamiršta, kad dėmesį ir rūpestį rodyti reikia ne tik klientams, bet ir žmonėms, kurie kasdien yra greta ir savo pastangomis bei nuoširdžiu darbu padeda įmonei pasiekti aukštumas. Dovanos darbuotojams – puiki galimybė išreikšti savo dėkingumą, tačiau jas renkant reikėtų atsižvelgti į tam tikrus aspektus.

 

Parodykite nuoširdumą ir geranoriškumą

 

Tikrai ne visuomet esmę sudaro dovanos kaina. Žinoma, brangios dovanos turi savo poveikį, tačiau daug svarbiau yra išreikšti nuoširdžią padėką ir dovanoti iš širdies. Kai kuriems darbuotojams tai gali reikšti išties daug ir paskatinti toliau sėkmingai dirbti. Pastangų įvertinimas – būtinas tobulėjimui ir gero mikroklimato bendrovėje kūrimui. Visuomet stenkitės atsižvelgti į kolektyvo nuotaiką, stebėkite, kaip jis jaučiasi. Tokiu atveju labai padeda ir tai, kiek kiekvieną savo įmonės narį pažįstate asmeniškai.

 

Personalizuotos dovanos priimamos geriausiai

 

eigu kolektyvas gausus, gali būti nelengva pakankamai pabendrauti ir susipažinti su daugeliu ar net visais jo nariais. Tačiau personalizuotos dovanos darbuotojams dažniausiai sukuria itin gerą įspūdį ir nepalieka abejingų. Jeigu esate tikri, kad konkretus žmogus domisi, pavyzdžiui, aktyviu poilsiu, mėgsta išbandyti įvairius ekstremalius užsiėmimus, galite rinktis dovaną, orientuotą būtent į tai. Kitaip tariant, žinodami savo kolegos charakterį ir pomėgius turėsite galimybę padovanoti kažką išties išskirtinio ir būsite bemaž tikri, kad dovana patiks. Net ir pakankamai smulki dovana turės gerokai didesnę reikšmę, jeigu ji bus personalizuota.

 

Nebijokite nestandartinių dovanų

 

Jeigu norite kolektyvą suburti draugėn, galite padovanoti tai, kas būtų skirta bendram dalyvavimui: kelionę į slidinėjimo areną, važiuoti į gyvūnų, vaikų ar senelių globos namus. Tokios dovanos darbuotojams neretai pasiteisina, nes jautrių ar ekstremalių būsenų metu kolektyvas gali dar labiau „susiklijuoti“ ir suartėti. Be to, tokių dovanų naudą yra sunku pamatuoti materialiai, o tai yra didelis privalumas, nes jos akcentuoja emocinį ryšį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *