Erotinių prekių parduotuvių mitus paneigiant

Posted on

Intymių prekių parduotuvės iki šiol buvo savotišku tabu – praeinant pro jas visuomet pasidaro labai smalsu, tačiau užeiti ir pasižiūrėti kažkodėl nedrąsu. Galbūt todėl, kad visuomenėje vis dar gajus stereotipas, kad tokiose parduotuvėse dažniausiai lankosi įvairūs keistuoliai, turintys neįprastų seksualinių fetišų ar nimfomanai. O gal todėl, kad lietuviai apskritai yra pakankamai nedrąsūs žmonės viešumoje ir baiminasi, jog žengiant į paslaptingomis užuolaidomis aptrauktą vietą, vogčiomis  pastebėjęs kaimynas viską išporins kitiems? Pats į viską pažvelgti kiek kitaip.

Ne tik neįprastiems potraukiams patenkinti

Tam, kad užsuktumėte į šią parduotuvę, nebūtina norėti išbandyti sekso supynes ar kitus neįprastus dalykėlius. Žinoma, galite įsigyti ir jų, tačiau sex parduotuvė, anot Romantika.lt atstovų, nėra tik tam skirta vieta. Joje rasite didžiulį prezervatyvų ir kitų apsisaugojimo priemonių pasirinkimą, kurių dažnai neturi net vaistinės. Be to, pasidairyti galite ir įvairių lubrikantų ar masažo aliejų – visa tai yra dažnai naudojamos ir niekam nuostabos neturinčios sukelti prekės.

Svarbiausia – nesutrikti

Taip, pirmas kartas gali kelti šiokią tokią baimę (mes vis dar kalbame apie apsilankymą intymių prekių parduotuvėje): nedrąsu, jog nežinosite, ko tiksliai norite ar atvirkščiai – jei manysite, kad norite kažko, kas gali šokiruoti. Būkite ramūs – labai didelė tikimybė, kad pardavėjai yra girdėję žymiai įdomesnių užgaidų. Jei kažko nežinote. teiraukitės konsultanto – juk pirkdami batus tą taip pat darote.

Norite anonimiškumo – pirkite internetu

Jeigu sunku perlipti per save ir nenorite, jog kiti žmonės sužinotų apie Jūsų intymų gyvenimą, sex parduotuvė internetu yra puikus sprendimas. Romantika.lt rasite gausų sekso reikmenų asortimentą, kuriuo pasigirti gali tikrai nedaug fizinių parduotuvių. Be to, prekes apžiūrėti galite kartu su savo antrąja puse ir aptarti, ko norėtumėte, ir kas tiktų labiausiai. Galbūt rasite tai, apie ką nė nebuvote pagalvoję ir nuspręsite išbandyti kažką naujo, kas pagerins Jūsų seksualinį gyvenimą?

Padės sužinoti daugiau

Bet kurios parduotuvės, užsiimančios sekso reikmenų prekyba, tikslas yra pirmiausia supažindinti su saugiu ir sveiku lytiniu gyvenimu. Atminkite, jog tik saugūs meilės užsiėmimai kartu galės būti ir malonūs. Geriau pažinti galėsite ir savo kūną bei pomėgius, jaustis užtikrinčiau ir drąsiau.

Sex parduotuvė – nėra vieta, kurioje jausitės papuolę tarsi į kitą visatą. Tai – daugiau vaizduotės vaisius. Na, o jeigu vis dar nenorite į ją užklysti, pagelbės Romantika.lt, kurioje norimas prekes patogiai užsisakysite internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *