Gatvėse – naujų dviratininkų magnetas

Posted on

Prekyboje atsiradus elektriniams dviračiams, jie buvo pasitikti nevienareikšmiškai. Vieni dviratininkai manė, kad tai – bene šventvagiška ir prieštarauja pačiai dviračio esmei, tuo tarpu kiti į tai pažvelgė ne taip konservatyviai ir nusprendė, kad elektros pagalba varomas dviratis gali pritraukti dviračiu važinėti tuos, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių to daryti negali. Į dviratininkų pasaulį įsiveržęs elektrinis dviratis neįtikėtinai greitai randa savo vietą tiek naujų, tiek patyrusių dviratininkų tarpe. Kodėl jie tapo tokie patrauklūs?

Greičiau, ilgiau, toliau

Visų pirma, jie gali pasiūlyti viską, ką gali atlikti ir įprastas dviratis, bei dar daugiau. Dažnai žmonės, negatyviai žiūrintys į šiuos dviračius, įsivaizduoja, kad dviratis visą darbą atlieka už žmogų, tačiau taip tikrai nėra. Elektriniai dviračiai nevažiuoja patys – pedalus minti reikia, tačiau su elektrinio variklio pagalba tai darysite lengviau. Jeigu minti lengviau, pavargsite mažiau, todėl galėsite nuvažiuoti gerokai daugiau per tą patį laiko tarpą, naudojant įprastą dviratį.

Puikus startas pradedantiesiems

Dviračiu važiuoti smagu, tačiau tai gali būti sudėtinga, ypatingai, jei gyvenate vietovėje, kurioje gausu stačių įkalnių. Norint drąsiai važinėti bet kur, dažniausiai reikia pakankamo fizinio pasiruošimo, kurio pradedantieji dažniausiai stokoja. Elektrinis dviratis leis neatsisakyti dviračio idėjos, o su juo įmanoma važinėti vietomis, kurias norint pasiekti įprastu būdu reikėtų išlieti nemažai prakaito. Todėl tai yra ypač geras pasirinkimas naujiems dviratininkams, siekiantiems važinėti ilgiau neribojant savęs, o tai – labai svarbu.

Patiks ir patyrusiems

Elektriniai dviračiai sau vietą atranda ir ilgamečių, patyrusių dviratininkų garažuose. Juos kartais naudoja ir profesionalai, kadangi nesunku įžvelgti jų naudą: po sunkių varžybų ar treniruočių, atsistatymo pasivažinėjimai tampa dar lengvesni ir malonesni. Nenorint sėdėti ant sofos, tačiau nenorint ir persistengti, elektrinis dviratis idealiai tiks tokiam pasivažinėjimui.

Laisvalaikiui ir į kelionėms į darbą

Jeigu svarstėte, kad norėtumėte į darbą pradėti važinėti dviračiu, tačiau vis nesiryžote dėl to, kad per ilgai užtruksite ar atvyksite į darbovietę suplūkę, galite šiuos nuogąstavimus pamiršti. Su elektriniu dviračiu į darbą atvyksite greitai, praleisite kamščių agoniją ir kartu palaikysite sveiką, ekologišką gyvenseną bei, tikėtina, dar ir sutaupysite pinigų.

Kaip matome, elektriniai dviračiai turi daugybę privalumų: jie yra patogūs, su jais galima važiuoti lengviau ir greičiau, o pamatysite daugiau. Be to, norėsite važinėti dažniau, o tai leis pagerinti savo fizinę būklę, ištvermę ir nuotaiką. Nelaukite ir griebkite vieną jau dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *