Greita pagalba netikėtoms situacijoms kelyje

Posted on

 

Šalti orai, gausus sniego kiekis ir slidi kelio danga yra itin pavojinga kombinacija net labiausiai patyrusiems vairuotojams. Anksti ryte skubantiems į darbus arba grįžtantiems vėlai vakare atokiais priemiesčio keliais – autoįvykių, susidūrimų ar nuslydimų nuo kelio, deja, bet gali pasitaikyti dažnai. Šios situacijos gąsdina ir neramina daugelį, tiek saugumo prasme, tiek ir pagalbos. Ką daryti ir kur kreiptis jei jus ištiko nelaimė kelyje ar negalite išvažiuoti iš snieguoto griovio? Susipažinkite su naudingomis paslaugomis – traliukai Kaune, jų nuoma ir pervežimo funkcijos išgelbės jus net pačiose netikėčiausiose situacijose.

Patogi transportavimo galimybė

 

Po nelaimių kelyje svarbu greitai ir saugiai transportuoti savo transporto priemonę arba iš nepravažiuojamo kelio skubiai patraukti lengvąjį automobilį. Pasitelkę tralo nuomos paslaugas galite pervežti:

  • Lengvuosius automobilius;
  • Motorolerius, dviračius ar motociklus;
  • Žemės ūkio inventorių.

Šios transporto priemonės gali būti patogiai transportuojamos į jūsų pasirinktą vietą ar artimiausią autoservisą, o saugią ir prieinamą paslaugą garantuos traliukai Kaune

Tralo nuoma jums taps ekonomiškai palankesniu pasirinkimu nei techninės pagalbos kelyje teikiamos paslaugos, todėl būkite sumanūs ir rinkitės palankiausią variantą.

Sunkiosios technikos pervežimas

 

Patogi pagalba teikiama ir didelių gabaritų, sunkiajai technikai. Galbūt jūs dirbate statybos srityje arba užsiimate žemės ūkiu? Šaltasis metų sezonas nėra palankus didžiajai technikai, todėl nelaimės kartais neišvengiamos. Jei jums reikia padėti pervežti didelių gabaritų transporto priemonę, susipažinkite su šiomis paslaugomis:

  • Įvairių svorių krovinių pervežimas;
  • Keturračių transportavimas;
  • Sniego, vandens motociklų pervežimas;
  • Krautuvų, mini ekskavatorių transportavimas.

Atsižvelgus į jūsų poreikius, jums bus siūloma priekaba-tralas, galintis gabenti transporto priemonę, kurios bendroji masė siekia nuo 2500kg. iki 3500kg. Taip pat, gali būtų siūloma galimybė išsinuomoti lengvojo automobilio priekabas, tiek vienaašes, tiek dviašes.

 

Jei jums prireikė pervežti transporto priemones ar ištraukti automobilį iš griovio, traliukai Kaune yra puikus pasirinkimas, kuris užtikrins saugų pervežimą iš taško A į tašką B už draugišką kainą. Lanksčios sąlygos, pagalba Kaune ir miesto rajone visą parą, 7 dienas per savaitę, apskritus metus – jūs tikrai neliksite nusivylę. Todėl susidūrus su problema kelyje, kreipkitės nedvejodami!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *