Ką dovanoti dirbantiems biure?

Posted on

Dovanų paieška dažnai užima nemažai laiko – ypač tuomet, jei reikia gaišti laiką vaikštant po parduotuves. Tokiais atvejais labai praverčia internetinės parduotuvės, kuriose galima rasti platų prekių asortimentą. Ieškote dovanos dirbantiems biure? Štai jums keletas idėjų.

 

Užrašams skirtos priemonės

 

Užrašų knygutės, darbo kalendoriai, rašikliai – daiktai, kurie praverčia daugeliui biuro darbuotojų. Todėl pasirinkdami tokias priemones daugeliu atvejų tikrai neprašausite. Plačiame asortimente gausu skirtingo dizaino reikmenų. Ieškote kažko subtilaus ir klasiško? Tuomet verta apsvarstyti neutralių spalvų (pilkos, tamsiai mėlynos, rusvos, juodos ir pan.) užrašų knygutes odiniu arba kietu kartoniniu viršeliu. Kai kurios jos turi ir patogią gumelę rašikliui užkabinti.

 

Norintiems kažko žaismingo ir ryškaus rekomenduojama rinktis akį patraukiančių tonų, tokių kaip skaisčiai geltonų, raudonų, žalių, mėlynų, oranžinių ir pan., priemones. Jos labai pagyvina darbo erdvę ir suteikia jai individualumo. Tam, kad dovanos, nesvarbu, tai būtų darbo kalendoriai, rašikliai ar užrašų knygutės, atrodytų dar patraukliau jas galite dekoruoti pasirinktu paveikslėliu, pavyzdžiui, karikatūra arba motyvuojančiu užrašu.

 

Jaukesnei darbo dienai

 

Kitos priemonės, galinčios nudžiuginti dirbančius biure, yra puodeliai, pledai, gertuvės. Šie daiktai praverčia kasdienybėje ir leidžia ją paversti malonesne. Įsivaizduokite, kaip malonu mėgautis garuojančia arbata ar kava iš patrauklaus individualizuoto puodelio. Pagal poreikius pasirinktas priemones galima dekoruoti vardu arba kitu užrašu, taip pat smagiu paveikslėliu. Minkšti šiltučiai pledai itin praverčia tiems, kuriems nuolat šalta. Tokia dovana juos, be abejonės, turėtų maloniai nustebinti.

 

Kaip ir anksčiau aptarti reikmenys (rašikliai, darbo knygos, užrašų knygutės, šie taip pat gali būti įvairiausių spalvų. Išsirinkite tai, kas labiausiai tiktų ir patiktų jūsų kolegai, draugui ar darbuotojui. Tam, kad pasirinktos dovanos atrodytų dar patraukliau galite priderinti ir tokios pat spalvos medžiaginį maišelį.

 

Ieškote dovanų dirbantiems biure? Tuomet, kodėl gi nepasinaudojus šiomis idėjomis. Aptartos priemonės ne tik praktiškos, bet ir pasižymi puikia išvaizda. Norite vienu metu užsisakyti didelį prekių kiekį? Internetu tai padaryti itin lengva ir greita – taupykite savo laiką. Tegul apsipirkinėjimas būna vienas malonumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *