Ką esate girdėję apie estetinį plombavimą?

Posted on

Reikia pripažinti – pas odontologus dažniausiai lankomasi tik esant neišvengiamai būtinybei ir  odontologinės procedūros kelia nerimą nemažai daliai žmonių. Dėl šios priežasties esami ir potencialūs pacientai nenori papildomai domėtis procedūrų eiga, medžiagomis ir galimybėmis. Pavyzdžiui, paklausti apie estetinį plombavimą, jie, veikiausiai, imtų gūžčioti pečiais. Su įprastu plombavimu susidūrę patvirtins, kad tai nėra pati maloniausia procedūra, tačiau sukeliamu diskomfortu nepasižymi estetinis plombavimas. Kaune įsikūrusi odontologijos klinika „Denticija“ rekomenduoja šią procedūrą visiems, norintiems pasirūpinti savo dantų estetika.

Kas tai per procedūra?

Kalbant paprastai, estetinio plombavimo metu išsaugomi sveikieji dantų audiniai, o pašalinami pažeisti ar dantų išvaizdą keičiantys. Šios procedūros metu galima ne tik sugrąžinti dantims baltumą, bet ir atstatyti jų formą, jeigu jie yra nudilę, nuskilę ar kitaip pažeisti. Jeigu visuomet nerimavote dėl esančių tarpų tarp dantų, toks plombavimas panaikins susidariusius tarpus, susidariusią nelygią dantų padėtį. Procedūros trukmė priklauso nuo kelių svarbių faktorių: kokia yra bendra burnos ertmės būklė ir kiek dantų reikės plombuoti. Vieno danties plombavimas trunka apie 2 valandas.

Kodėl tai yra naudinga?

Estetinis plombavimas Kaune, atliekamas klinikoje „Denticija“ užtikrina jau po pirmos procedūros matomus rezultatus. Procedūra yra neskausminga ir pakankamai greita, jeigu užtenka tvarkyti tik kelis dantis. Plombavimo metu dantis nėra šlifuojami, o pati restauracija atrodys natūraliai, nes atkuriamų dantų spalva bus pritaikoma prie esamo atspalvio. Be to, dantys yra sustiprinami, nes pašalinami demineralizuoti audiniai ir kitos dantų sveikatai kenksmingos medžiagos. Procedūra atliekama naudojant tvirtas ir ilgaamžes medžiagas, kurių savybės sutampa su tikrais dantimis.

Ar reikalinga ypatinga priežiūra?

Išskirtinės priežiūros po procedūros nereikia, tačiau būtina laikytis įprastų burnos ertmės higienos taisyklių, nes kitu atveju norimas rezultatas neišsilaikys ilgą laiką. Estetinis plombavimas Kaune, odontologijos klinikoje „Denticija“, bei kituose miestuose yra veiksmingas, tačiau po jo atlikimo rekomenduotina kas pusmetį atlikti burnos ertmės higienos procedūras, atnaujinti dantų paviršiaus blizgesį, jeigu tai reikalinga. Kasdienei priežiūrai siūloma naudotis minkštesniu dantų šepetėlių, vengti dantų pastos, turinčios kietų šveičiamųjų dalelių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *