Ką verta žinoti apie dantų implantų ilgaamžiškumą?

Posted on

Dantų implantai šiais laikais tikrai ne naujovė. Tai puikus būda susigrąžinti sveiką ir gražiai atrodančią šypseną. Visgi, kyla klausimas, ar tai ilgaamžis sprendimas ir nuo kas lemia geriausius rezultatus – dantų implantų kainos, tinkama odontologo kompetencija, o galbūt ir kita?

 

Ar tai ilgaamžis sprendimas?

 

Tuo atveju, jei implantavimo procedūra buvo atlikta tinkamai, naujųjų dantų jums gali užtekti visam gyvenimui. Taigi, jei vis dar svarstote, ar verta investuoti į tai, abejoti tikrai nevertėtų. Svarbiausia pasirinkti gerą odontologijos kliniką, kurioje dirbtų puikiai savo darbą išmanantys specialistai. Verta paminėti tai, kad retais atvejais pasitaiko atvejų, kai per pirmuosius tris mėnesius įsriegtas implantas neprigyja, taigi, svarbu tinkamai tai sutvarkyti.

 

Kodėl implantas gali neprigyti?

 

Nors dažnai manoma, kad įsriegtas implantas neprigyja dėl blogo produkto, pavyzdžiui, mažos dantų implantų kainos ir pan. Visgi, didžiausią įtaką tam turi gydytojo patirtis ir paties paciento sveikatos būklės ir įpročių. Atmetimo riziką didina įvairios sisteminės ligos, rūkymas ir netinkama burnos priežiūra.

 

Ar implantas gali lūžti?

 

Verta žinoti, kad danties implantai yra šaknies pakaitalai, ant kurių tvirtinami nauji dantys. Paprastai jie gaminami iš titano ir yra itin tvirti, taigi, lūžti negali. Protezai laikui bėgant gali nusidėvėti, tačiau esant reikalui jie nesudėtingai pakeičiami.

 

Kaip prižiūrėti?

 

Norinti gražia ir sveika šypsena džiaugtis ilgą laiką, rekomenduojama pasirūpinti tinkama jos priežiūra. Implantus reikėtų prižiūrėti taip pat kaip ir tikruosius savo dantis, o išskirtinių priemonių tam dažniausiai nereikia. Jie turėtų būti valomi bent 2 kartus per dieną naudojant įprastą dantų pastą, šepetėlį ir tarpdančių siūlą. Nepriklausomai nuo dantų implantų kainos, svarbu kas kiek laiko atlikti profesionalią burnos higieną ir patikrinti bendrą burnos būklę.

 

Jei svarstote implantavimo galimybę, ši informacija jums gali labai praversti. Abejoti tokios priemonės ilgaamžiškumu tikrai neverta. Kaip jau buvo ne kartą minėta, svarbiausia pasirikti gerus specialistus, puikiai išmanančius savo darbą. Naudingų patarimų, kaip tai padaryti, galite rasti ir internete. Be to, puikių rekomendacijų dažnai pateikia ir draugai ar artimieji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *