Kaip atnaujinti virtuvę vasaros sezonu?

Posted on

Virtuvė – viena iš funkcionaliausių namų erdvių. Joje gaminamas maistas, valgoma, bendraujama su šeima. Vasara gali būti puikus metas ją atnaujinti. Juk šiuo metu itin norisi gaivos ir lengvumo. Pasitelkus tam tikras detales, net ir senas virtuvės komplektas gali atrodyti daug geriau.

Augalai – pagyvina aplinką

 

Ieškote greito ir nesudėtingo sprendimo, kaip pagyvinti namų virtuvės interjerą? Įvairūs žali augalai gali būti vienas iš tinkamiausių pasirinkimų. Jie įneša gaivos ir paverčia erdvę jaukesne. Šiuo metu itin populiarios kambarinės palmės. Jas galima rinktis tiek itin dideles, tiek mažesnes. Tai priklauso nuo patalpos dydžio.

 

Vasariško džiaugsmo gali padėti įsileisti ir spalvotos gėlės. Vazonines galima padėti ant palangės arba spintelių. Pamerktos vazoje itin gerai atrodo ant stalo. Be to, jos ir labai skaniai kvepia taip džiuginančios jus.

 

Nauji indai – naujiems potyriams

 

Galbūt jau seniai keitėte virtuvės indus? Puodeliai, lėkštės, dubenėliai gali atspindėti vasarišką nuotaiką. Panaudojus ryškių, sodrių spalvų indus virtuvės komplektas gali tarsi atgyti. Jei vis dėlto norite švelnumo, jums patikti gali pastelinių spalvų puodeliai, lėkštės. Tai padeda sukurti jaukią ir patrauklią namų aplinką.

 

Verta paminėti, kad populiaru rinktis ir įvairius virtuvės reikmenis dekoruotus spalvingais raštais. Tai gali būti egzotiniai paukščiai, palmės šakelė. Tokie indai tarsi trykšta džiaugsmu.

 

Staltiesė – ypatingai atmosferai

 

Staltiesė gali būti tas akcentas, kuris kardinaliai pakeičia kambario interjerą. Dažnai virtuvėse ji nenaudojama dėl praktinių sumetimų. Visgi jos priežiūra nėra tokia sudėtinga, kokia gali pasirodyti. Be to, vaidas gali tai pateisinti. Natūralaus audinio pastelinė ar raštais puošta staltiesė suteikia jaukumo ir elegancijos.

 

Jos išvaizdą galima derinti prie interjere vyraujančių spalvų ir tekstūrų. Galima atsižvelgti ir į baldus. Jei virtuvės komplektas šviesiai pilkos spalvos, tinkamas sprendimas rinktis panašaus atspalvio staltiesę.

 

Šie patarimai gali tapti įkvėpimo šaltiniu visiems ieškantiems idėjų, kaip atnaujinti virtuvę. Visai nebūtina imtis drastiškų priemonių. Pasitelkus net ir nedideles detales (žalius augalus, naujus indus ar staltiesę), galima sukurti vasariškai gaivų ir džiuginantį virtuvės interjerą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *