Kaip dantų laminatės atkuria sveiką ir patrauklią šypseną?

Posted on

Ar jūsų nedžiugina vaizdas, kurį išvystate kaskart nusišypsoję savo atvaizdui veidrodyje? Jums nepatinka įgimta ar laikui bėgant įgyta dantų spalva, jų forma, tarpai tarp jų? Estetiška šypsena, kurią sugrąžinti gali dantų laminatės, pagerins psichologinę savijautą ir socialinį gyvenimą. Laminatės, naudojamos estetinio protezavimo metu, panašiai kaip ir dantų implantai, padės patobulinti, pagerinti dantų būklę natūraliai – tai vienas didžiausių jų privalumų. Norite ir vėl džiaugtis sveikai ir patraukliai atrodančiais dantimis? Tuomet Ozoklinika.lt klinikos specialistai dalinasi sukaupta patirtimi ir žiniomis, kaip šis estetinio protezavimo būdas gali padėti tai pasiekti.

 

Išskirtinės dantų laminačių ypatybės

 

Laminatė – tai keraminė plokštelė, tvirtinama prie priekinio danties paviršiaus. Plokštelė itin plona (0,2–0,5 mm), ji pralaidi šviesai, todėl estetinis protezavimas pasitelkiant šią restauracijos rūšį padeda sukurti natūraliai atrodančių dantų įspūdį. Be to, „Ozo“ klinikos specialistai patikina, kad nors laminatės – tokios plonos, jos puikiai laikosi ant dantų, yra ilgaamžės ir laikui bėgant netamsėja, nepraranda blizgesio.

 

Individualiai pagal poreikius ir natūralius dantis parenkamos laminatės taip pat yra danties audinius tausojantis gydymo metodas, nes jas tvirtinant prie danties, šis šlifuojamas minimaliai, tik 0,3–1 mm. Svarbu pabrėžti ir tai, jog iš porceliano gaminamos laminatės puikiai sukimba su emaliu, yra gerai toleruojamos žmogaus organizmo ir neturi polinkio kaupti maisto.

 

Tai spalvos nekeičianti, natūraliai atrodanti ir patogi danties restauracijos priemonė.

 

Kada taikomas estetinis protezavimas laminatėmis?

 

Pasak Ozoklinika.lt specalistų, laminatės gali padėti išspręsti nedailios šypsenos problemą, nes gydymas jomis gali būti taikomos, kai reikia:

 

  • Pašviesinti dantų spalvą.
  • Pakoreguoti dantų formą.
  • Atkurti nudilusių dantų anatomiją ar atstatyti lūžusius dantis.
  • Panaikinti tarpus tarp dantų.

 

Žinoma, norintiems išlaikyti estetinio protezavimo rezultatus kuo ilgiau, svarbu pasirūpinti ir tinkama dantų priežiūra. Nors dantų laminatės yra ilgaamžė priemonė palaikyti sveikai, patraukliai atrodančią šypseną, dantų priežiūra turėtų išlikti tinkama. Tai reiškia, kad kasdien reikia naudoti dantų šepetėlį, skalavimo skystį, tarpdančių siūlą. Klinikos profesionalai taip pat pabrėžia reguliarių vizitų pas gydytoją odontologą bei burnos higienistą svarbą.

 

Pagrindiniai procedūros etapai

 

Jeigu nusprendėte savo šypseną atkurti laminatėmis, jums reikės įvykdyti tik keturis pagrindinius procedūros žingsnius. Tai:

 

  • konsultacija,
  • dantų paruošimas,
  • laminačių gamyba,
  • jų uždėjimas ant dantų.

 

Visų pirma, su specialistu aptarsite poreikius, sudarysite gydymo planą. Vėliau bus nušlifuotas priekinis dantų paviršius, uždedama laikina frezuota laminatė (iki kol bus pagaminta ilgalaikė). Galiausiai, dantų laminatės bus užklijuojamos specialiu cementu, ir jūs jau galėsite džiaugtis kerinčia, tviskančia šypsena!

 

Dantų protezavimas – tai efektyvus, visiškai saugus ir greitas būdas pagražinti natūralius savo dantis. Ozoklinika.lt klinikos aukštos kvalifikacijos specialistai patars, pakonsultuos ir padės priimti geriausią dantų gydymo sprendimą. Kviečiame nedvejoti ir susisiekti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *