Kaip išsirinkti automobilio akumuliatorių?

Posted on

Norėdamas sutaupyti, dažnas žmogus pasirenka remontuoti automobilį pats, kas galiausiai atsiliepia darbo kokybei ir išlaidoms. Išlaidos gali pasireikšti tiek finansine tiek laiko prasme. Turintys laiko siekia kuo labiau sumažinti finansines išlaidas. To priešingybė yra laiko ar technninių žinių neturintys, bet pasiruošę už paslaugas sumokėti solidžią sumą klientai. Viena svarbiausių ir daug techninių žinių reikalaujanti automobilio taisymo dalis yra akumuliatoriaus keitimas.

Parametrai

 

Akumuliatoriai, pagal automobilį, gali būti skirstomi atsižvelgiant į jų dydį, amžių, prekinį ženklą, startinę srovę ar rezervinį talpumą. Daugeliui, visiškai su šia sritimi nesusijusių žmonių, išvardinti pasirinkimo kriterijai gali būti sunkiai suprantami, todėl keletas jų bus apžvelgta. Rezervinis talpumas parodo, kiek minučių akumuliatorius išlaikys tokį patį srovės stiprumą. Akumuliatoriaus pasirinkimas pagal dydį, taip pat, labai svarbus, norint išsirinkti tinkamą..Atsižvelgiant į šį kriterijų, svarbu žinoti automobilio nustatytas normas. Amžius – tai kriterijus padedantis suvokti, kiek ilgai prietaisas veiks. Startinė srovė nurodo, kiek reikia energijos, kad automobilis užsivestų. Prekinis ženklas nėra tiek svarbus renkantis akumuliatorių pagal reikalingus parametrus, tačiau daugelis, paveiktas prekinio ženklo, gali pasirinkti atitinkamą dalį.

 

Pasirinkimas

 

Yra labai lengva suklysti tiek renkantis, tiek pačiam keičiant šią automobilio dalį.  Pasirinkti akumuliatoriai, pagal automobilį, gali būti netinkami naudojimui, jeigu renkantis pritrūko techninių žinių ir supratimo apie produktą. Vengiant nesusipratimų ir nuostolių, įmonė siūlo nemokamas akumuliatoriaus parinkimo paslaugas, pagal automobilio parametrus. Šią paslaugą galima rasti ir internetinėje svetainėje, kuriuoje suvedus reikalingą informaciją, yra filtruojami duomenys ir parodomi tik tinkantys klientui akumuliatoriai. Beje, įmonė skatina kreiptis į joje dirbančius konsultantus, kurie padės išsirinkti svarbią dalį, nesuklystant.

Užsakymai

 

Akumuliatoriai gali būti užsakomi ir už Lietuvos ribų. Įmonės partnerių gausu daugelyje šalių, todėl yra didelė tikimybė, kad galėsime užsakyti norimą prekės ženklo produktą. Dėl didesnių ar labai retų detalių užsakymų galima kreiptis įmonės numeriu. Autoaibe.lt siūlomi akumuliatoriai pagal automobilį ir jo parametrus, suteikia platų asortimetą klientui išsirinkti jį pačiam. Tačiau didelis galimų variantų pasirinkimas gali suklaidinti ir sukelti kliento pasimetimą, kuris gali sukelti neigiamas emocijas.

 

Akumuliatoriaus pasirinkimas gali būti labai sudėtingas procesas, reikalaujantis daug techninių žinių. Šios detalės keitimas gali nulemti dideles papildomas išlaidas ir nuostolius, kurių kiekvienas stengiasi išvengti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *