Kaip naujais metais namie jaustis geriau?

Posted on

Nauji metai jau čia pat. Ruošiantis jiems dažnai gražiname namus, puošiamės ir mes patys. Tačiau gera savijauta priklauso ne tik nuo to, kaip atrodome mes ar aplinka. Kai kas slypi giliau. Tad jei kaip tik domina nauji baldai Kaune, prieš užsukdami į puikų saloną, tokį kaip „Adorno“, pagalvokite apie poreikius ir vertybes – bus lengviau.

 

Aurą lemia santykiai

 

Tai, kaip jaučiamės, be galo smarkiai priklauso nuo to, kokie žmonės mus supa. Tuo ypač stipriai įsitikinau šiandien – buvau poliklinikoje, ir pati jaučiau, kaip persiimu kiekvieno žmogaus energija. Jei jis mane apšaukia, būnu pikta iki kito susitikimo, jei kitas geras – ir pati atlyžtu, džiaugiuosi viskuo.

 

Tai lygiai tokia pati situacija ir mūsų namuose. Jei namiškiai pervargę, pikti, irzlūs, nekaip jausimės ir mes, ką bedarytume. Žinoma, taiką pasiekti tikrai nėra paprasta. Visgi tai būtina. Nuolat puoselėkite santykius, stenkitės, kad aplinkiniai jaustųsi gerai, ir patys pajusite, kaip persiimate ramybe, jaukuma.

 

Kaip veikia daiktai?

 

Be abejonės, jei kaip tik galvoje, kokie baldai Kaune jums tiktų, paklausykite specialistų iš „Adorno“ patarimo: nesirinkite aplaidžiai. Kad ir kaip svarbi dermė su aplinkiniais, prišnerkštoje, nepatogioje, niūrioje aplinkoje vargu ar mėgausitės ramybe ir jaukumu.

 

Pasistenkite, kad kitais metais jus suptų ne vien madingos detalės. Pagalvokite apie malonius liesti, švelnius ir minkštus audinius. Denkite jais ne tik baldus, bet ir pagalvėles. Puikiai tinka kilimai, pledai, net užuolaidos – tuomet kambariuose net bus šilčiau.

 

Estetika čia taip pat turi reikšmės. Pasistenkite, kad kitąmet visi daiktai turėtų savas vietas ir šeimininkus. Jei kažko nenaudojate, tiesiog parduokite, atiduokite ar perdirbkite. Tegul vietos būna naujiems, itin jaukiems ir dailiems daiktams.

 

Pabaigai – apie vartotojus

 

Neretai mes viską tempiam namo, nuo maisto iki baldų. Tačiau jokie baldai Kaune nedžiugins, jei jų nekontroliuosime. Kaip teigia „Adorno“ komanda, geriau jau mažiau, bet vertingiau ir dailiau. Tegul daiktai turi asmeninę vertę, o ne tiesiog milžinišką kainą.

 

Atsipalaiduokite, išmokite mėgautis kiekviena akimirka ir atraskite kasdienybėje gerų dalykų. Tokiu atveju savaime įrengsite širdžiai mielus namus, kur lankysis širdžiai mieli žmonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *