Kaip pasirūpinti transporto priemone po žiemos?

Posted on

Kiekvienas vairuotojas žino, jog vairuojamą automobilį ne tik būtina paruošti žiemos sezonui, tačiau svarbu nepamiršti pasirūpinti automobiliu ir šiam pasibaigus. Na, po žiemos galbūt iš karto netenka googlinti, kur atliekamas variklių remontas Kaune, tačiau yra tam tikri dalykai kuriuos būtina patikrinti, o prireikus ir sutvarkyti, šaltajam sezonui pasibaigus. Štai pateikiame keletą jų pavyzdžių.

 

Rūdys

 

Pavasarį yra rekomenduojama atidžiai apžiūrėti automobilio kėbulą. Žiemą barstomos druskos pažeidžia jį ir šis gali pradėti rūdyti. Na, o jei šiek tiek rūdžių jau buvo ir prieš žiemos sezoną, kurias patingėjote sutvarkyti, reikėtų nedelsiant šią problemą išspręsti. Kuo greičiau – tuo geriau. Taip korozija neišplis dar labiau.

 

Jei norite visapusiškos apžiūros – nuvežkite transporto priemonę patikimiems specialistams. Svarbu pasirinkti tuos, kurie turi ilgametę patirtį ir pro akis nepraleis nė menkiausio gedimo ar mažyčio korozijos židinio. Na, kad ir, pavyzdžiui, čia https://www.salvis.lt/servisas kur atliekama sunkiojo transporto diagnostika ir krovininių automobilių remontas, o atliktiems darbams suteikiamos garantijos. Galbūt čia specialistai ne tik suras kiekvieną vos įžiūrimą korozijos židinį, tačiau ir netikėtai diagnozuos, jog transporto priemonei būtinas variklių remontas Kaune ar kitame mieste.

 

Padangos

 

Visi žinome, jog po žiemos padangas reikia pasikeisti į tokias, kurios pritaikytos važinėti vasarą. Taip pat nepamirškite patikrinti ar jūsų turimos senos vasarinės padangos yra tinkamos dar vienam sezonui. Na, pavyzdžiui, įsitikinkite ar jų protektorius nenusidėvėjęs. Jei matome jog šio dar pakanka trumpam laikui, tačiau tikrai neužteks visam vasaros sezonui, geriau pasirūpinti naujomis padangomis iš karto. Tokie dalykai dažnai pasimiršta, todėl geriau nerizikuoti, jog praėjus tam tikrai laiko važinėtumėte su netinkamomis naudoti padangomis ir taip rizikuotumėte savo gyvybę. Juk daugiau nei leistina nusidėvėjusios padangos gali sukelti net pavojų mūsų gyvybei.

 

Pasiruoškite ilgoms kelionėms

 

Vasarą, nesvarbu ar tai lengvasis automobilis ar sunkiojo transporto priemonė, šiam paprastai tenka atlaikyti ilgesnes ir tolimesnes keliones. Tad reikia  po žiemos sezono patikrinti ar transporto priemonė yra tvarkinga. Svarbu užtikrinti, jog, pavyzdžiui, autobusui vežančiam keleivius poilsiauti prie jūros, iš Vilniaus į Klaipėdą pusiaukėlėje nepaaiškėtų, jog šiam skubiai reikalingas variklių remontas Kaune.

 

Taigi nepamirškite, jog labai svarbu pasirūpinti mašina ne tik prieš žiemą, tačiau ir šaltajam pasibaigus sezonui. Atidžiai ją apžiūrėkite arba nuvežkite patikrai į servisą ir džiaukitės tvarkinga transporto priemone šiltuoju sezonu be rūpesčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *