Kaip sustiprinti erekciją?

Posted on

Visiems gerai žinoma problema visame pasaulyje – erekcijos sutrikimai. Ir čia jau nepadės jokie lubrikantai. Nuo 50-ties gyvenimo metų, juos pradeda justi keliolika procentų vyrų ir dėl to jų pasitikėjimas savimi nukrenta perpus. Visgi, šiandien rinkoje galima rasti produktų, kurie gali padėti kovoti su šia problema ir padėti vėl mėgautis intymiais santykiais. Erekcijos stiprinimas įmanomas su keletu priemonių, kuriomis su jumis ir pasidalinsime.

 

Intymi kosmetika

 

Vienas daug nekainuojančių ir labai efektyvių metodų yra intymi kosmetika vyrams. Erekciją stiprinantys kremai suaktyvina kraujotaką į varpą, todėl juos užtepus ir palaukus kelias minutes, iškart jaučiamas pojūtis. Geriausia tai, kad priemones galima naudoti daugiau nei kartą ir tai yra neinvazinis būdas pagerinti erekcijos stiprumą. Užtepkite jo kaskart prieš intymius santykius ir nustebinkite natrąją pusę.

 

Penio pompa

 

Penio pompa yra kitas nuostabus, neinvazinis būdas kovoti su erekcijos sutrikimais. Dėka jos vakuumo principo veikimo, varpa yra pripildoma kraujo, todėl ji sustiprėja, padidėja ir taip lengvai pamirštami erekcijos sutrikimai. Jūs ir vėl galite pamaloninti partnerę ir žinoma, mėgautis malonumu pats. Erekcijos stiprinimas su penio pompomis yra pigus būdas, kadangi viena pompa jums tarnaus ilgus metus.

 

Penio žiedas

 

Paskutinė priemonė, kuri gali padėti sustiprinti erekciją yra penio žiedas. Penio žiedas – dar paprastenis už penio pompą. Šis, pagamintas iš gumytės, yra itin tamprus, todėl gali prisitaikyti prie individualių penio išmatavimų. Jį galite naudoti kartu su penio pompa. Iš pradžių, vakuumo pagalba į penį nukreipkite visą kraują, o tada, ištraukę iš jo, užmaukite žiedą. Taip erekcija išsilaikys ilgiau ir jis bus dar tvirtesnis. Taigi, ir erekcijos stiprinimas bus paprastas ir lengvas kasdienis veiksmas.

 

Nepasiduokite erekcijos sutrikimams ir nenuleiskite rankų. Šiandien rinkoje gausu priemonių, kurios gali lemti, jog nejusite visiškai jokių neigiamų erekcijos sutrikimo padarinių. O tai užtikrins pasitikėjimą savimi ir geresnį ryšį su antrąja puse. Suteikite progą sau ir mylimajai pajusti nepamirštamą malonumą kiekvieną dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *