Kodėl kelionei geriau rinktis mikroautobusą, o ne furgoną

Posted on

Jei dažnai keliaujate, turbūt žinote, kad tam kartais gali būti itin sunku rasti patikimą transporto priemonę, ypač keliaujant grupėje. Taip važiuojant link pasirinkto tikslo, kartais galima pasijausti, kad papildomi keleiviai apriboja jūsų pasirinkimo galimybes. Todėl gali kilti problemų renkantis tarp mikroautobuso ir furgono. Mikroautobusų nuoma – efektyviausias būdas transportuoti mažesnes žmonių grupeles į renginius, sporto varžybas, išvykas ir dar daugiau. Tačiau kodėl tai geresnis pasirinkimas, nei furgonas?

 

Sutalpinsite daugiau keleivių

 

Dėl dydžio skirtumų, furgonai dažniausiai labiau ankštesni, nei mikroautobusai. Daugelis furgonų talpina iki 10 žmonių, o į mikroautobusą gali susėsti net iki 16 ar net 35, priklausomai nuo jo modelio.

 

Galėsite susikrauti daugiau daiktų

 

Mikroautobusai taip pat turi viršutines daiktų laikymo dėžutes, kurios leidžia keleiviams gabenti daiktus, kurie paprastai netilptų į ankštą furgoną. Furgone gal ir galima dėti bagažą po sėdynėmis, tačiau tai gali trukdyti kitiems keleiviams, o taip talpinami daiktai nėra pakankamai saugūs.

 

Saugiau važiuosite

 

Mikroautobusų nuoma pasižymi tinkamai techniškai įrengtomis, papildomą apsaugą suteikiančiomis transporto priemonėmis. Tai geresnis variantas nei furgonai vien dėl konstrukcijos skirtumų.

 

Dvigubi galiniai ratai bei plieninė konstrukcija – dvi labai svarbios savybės, apsaugančios mikroautobuse esančius keleivius. Tokie ratai žymiai sumažina apvirtimo riziką, o plieninė konstrukcija jo šoninėse sienelėse padeda apsaugoti žmonės nuo sužeidimų, įvykus avarijai.

 

Žymiai patogiau sėdėsite

 

Mikroautobusai taip pat sudaro ramesnį važiavimo įspūdį keleiviams. Jose įmontuotos specialios formos sėdynės žymiai patogesnės už tas, kurios paprastai dedamos į furgoną. Jie taip pat turi daugiau vidinio aukščio, o centrinis praėjimas palengvina judėjimą transporto priemonės viduje.

 

Pasimėgausite siūlomais patogumais

 

Mikroautobusų nuoma siūlo didelę šių transporto priemonių įvairovę, o kiekviena turi savo privalumų. Standartiniai furgonai paprastai turi tik oro kondicionierių ir radiją. Priklausomai nuo pasirinkto mikroautobuso, galėsite mėgautis didelėmis, itin minkštomis sėdynėmis, oro kondicionieriumi, viršutine ir galine daiktų saugyklą, bevieliu interneto ryšiu ir daugiau.

 

Apskritai, mikroautobuso dizainas, palyginus su furgono, labiau atitinka nedidelės grupelės poreikius. Palengvinamas važiavimas, suteikiama papildoma sauga, vieta keleiviams, o svarbiausia, užtikrinamas patogumas kelionės metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *