Kodėl vibratoriai – universalūs žaisliukai?

Posted on

Dėl didelio erotinių prekių, tarp kurių puikuojasi ir vibratoriai, pasirinkimo gali būti labai sunku pasirinkti. Visi žaislai skirti skirtingoms erogeninėms zonoms stimuliuoti. Vieni jų puikiai tinka klitoriui, kiti įsiskverbimui ir vaginalinėms sienelėms, treti speneliams, o vyrams stimuliacijos pasirinkimas irgi itin platus. Prostata, penio galvutė, visa varpa. Vis dėlto yra vienas žaisliukas, kuris tinka daugeliui išvardintų zonų – tai vibratorius.

 

Puikiai tinka poros žaidimams

 

Vibratorius atrodo taip – ilga įsiskverbiamoji dalis, dažnai smailus, šiek tiek lenktas galiukas. Būtent dėl šio galiuko ir jo ilgos, ergonomiškos ir itin patogios rankenos vibratorius tampa labai universaliu žaisliuku. Vibratoriai gali būti naudojami erogeninėms vietoms, kurioms reikalinga tiksli ir stipri stimuliacija. Tai speneliai, kaklas ir žinoma klitoris. Taip pat jis puikiai tinka penio galvutei. Tad žaislą nesunkiai pritaikysite poros žaidimuose.

 

Tinka solo žaidimuose

 

Tikriausiai niekam ne paslaptis, kad lengviausia suprasti, kokia stimuliacija labiausiai patinka yra išmėginti ją solo žaidimų metu. Taip ne tik pagerindite solo žaidimus, tačiau jie taps malonesni ir poroje, nes partneriui galėsite perduoti savo sukauptas žinias ir patirtį bei tiksliai pasakyti, kas jums patinka labiausiai. Taigi, solo žaidimai su vibratoriumi yra labai paprasti. Patogi rankena leidžia malonumą valdyti itin paprastai.

 

Galima masažuoti visas zonas

 

Greičiausiai nėra erogeninės zonos, prie kurios negalėtumėte prieiti turėdami vibratorių. Vibratoriai turi smailų galiuką, todėl, kaip ir minėjome anksčiau tekste, su jais galite stimuliuoti net pačias mažiausias erogenines zonas: tai klitoris, speneliai ir kitos intymios vietelės. Galingas ir didesnis vibratorius gali tapti puikiu masažuokliu nugarai, kaklui ar pečiams. Tai išties universalus žaisliukas.

 

Taigi, investuodami į vibratorių, užsitikrinsite, kad savo kolekciją papildėte universaliu kariu. Jis puikiai tiks tiek BDSM žaidimams, tiek įvairioms kitokioms fantazijoms. Eksperimentuokite, žaiskite solo arba poroje ir įsitikinkite, kad jums nebereikia jokio kito intymaus aksesuaro, jeigu savo kolekcijoje turite vbratorių. Galingas, patogus ir ergonomiškas. Tai viskas viename.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *