Kokie sekso žaisliukai pagerina reikalus lovoje?

Posted on

Kai jau yra skaičiuojamas laikas kartu ne dienomis, mėnesiais, tačiau metų dešimtimis, gyvenimas lovoje gali jau gerokai pabosti. Tokiu atveju reikia pagyvinti aistrą. Tačiau, kyla klausimas: kaip tai padaryti? Čia gali pagelbėti sekso žaisliukai. Taigi, dabar patarsime, kas geriausiai padėtų pagerinti reikalus lovoje.

Vibratoriai

Tai yra labiausiai naudojamas žaisliukas, kuris itin pagerina daugelio žmonių reikalus lovoje. Vibratoriai – tai tokios prekės suaugusiems, kurias galima rasti internetinėje parduotuvėje Romantika.lt. Jų skleidžiama vibracija ne tik padidina malonumo pojūtį, bet ir gali padėti greičiau pasiekti orgazmą. Jie dažniausiai yra vyriško lytinio organo išvaizdos. Taip pat, jį galima pasirinkti pagal kiekvieno norus – pasirinkti atitinkamo dydžio, pločio ar ilgio.

 

Be to, šie žaisliukai turi rankenėles, todėl vibraciją galima reguliuotis pasirinktinai. Manote, jog jie yra sukurti vien tik moterims? Deja, juos galima naudoti ir poroje. Vyrams teikia itin didelį pasitenkinimą, kai jie turi galimybę suteikti moterims malonumą, todėl šis žaisliukas bus naudingas abiem.

 

„BDSM“ žaisliukai

 

Šios rūšies prekės suaugusiems, kurias galima įsigyti Romantika.lt yra itin naudingos, norint patirti įdomių pojūčių ir paįvairinti reikalus lovoje. Šie žaisliukai puikiai tinka netgi dovanoti sukaktuvių proga. „BDSM“ žaisliukai yra naudojami tada, kai kažkuris iš partnerių nori valdžios ir galingumo. Į šių žaisliukų komplektą įeina tokie daiktai kaip antrankiai, botagai, įvairūs seksualūs aprangos elementai bei kitų įvairiausių įdomybių. „BDSM“ žaisliukai – padės Jums ir Jūsų partneriui pasiekti neužmirštamų ir seksualiausių prisiminimų.

 

Analinio sekso žaislai

 

Analinis seksas skiriasi itin daug nuo paprastojo. Jam netgi reikia nemažai pasiruošimo ir papildomų priemonių. Analinio sekso prekės suaugusiems, kurias galima rasti Romantika.lt, lyginant su paprasto sekso žaisliukais irgi skiriasi – jie turi įdomesnes formas ir yra skirstomi skirtingai vyrams ir moterims. Moterims yra skirtos analinės lazdelės, kaiščiai, kamuoliukai ar purškikliai. Vyrams – gaminami prostatos masažuokliai, kurie itin padidina orgazmą. Svarbu yra tai, jog šiems žaisliukams reikia įsigyti lubrikanto, kad geriau slystų. Kitu atveju, gali būti ne taip malonu ar pirmus kartus net skaudėti.

 

Norint patirti didesnę aistrą, nereikėtų vengti įsigyti ir pikantiškų naujovių. Tai pagerins Jūsų su partneriu seksualinį gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *