Krūtų didinimas implantais – ką reikėtų žinoti?

Posted on

Krūtinės dydis ir forma gali priklausyti nuo moters sudėjimo, valgymo įpročių, paveldėtų genų, amžiaus ar kitų faktorių. Gamta ne visada mums suteikia tai, ko norime, todėl plastinė chirurgija yra ta priemonė, kuri gali išaisyti net ir gamtos padarytas klaidas. Maža krūtinė yra viena dažniau sutinkamų problemų moterų pasaulyje. Krūtų implantai gali būti šios problemos sprendimas.

 

Implantų rūšys

 

Operacijos kaina gali labai svyruoti ir priklauso nuo atliekamų veiksmų ir naudojamų implantų. Jie gali būti silikoniai apvalūs, silikoniniai anatominiai, silikoniniai lengvieji B-lite, poliuretaniniai apvalieji bei poliuretaniniai anatominiai implantai. Svarbu, pasikonsultuoti su operaciją atliksiančiu gydytoju ir pasirinkti Jūsų kūnui tinkamiausią variantą. Būtinai pasidomėkite Jų skirtumais ir privalumais, nes tai gali įtakoti gaunamą rezultatą.

 

Į ka svarbiausia atsižvelgti?

 

Trys svarbiausi elementai, į kuriuos reikėtų atkreipti demėsį, yra implantų dydis, forma ir pjūvio vieta. Ji gali būti atliekama pažastyje, po krūtine arba areolėje (aplink spenelį). Krūtų implantai gali skirtis ne tik dydžiu, bet ir forma. Šiais laikais siūlomas platus tiek implantų dydžių, tiek formų pasirinkimas, todėl kiekvienai moteriai implantai turi būti pritaikomi individualiai. Būtina pasitarti su specialistu ir įvertinti visas galimybes ir pasirinkimus.

 

Papildomos operacijos

 

Krūtų didinimas arba mažinimas gali būti atliekamas kartu su krūtų pakėlimu. Dažnai ši operacijos dalis yra būtina, kai moters krūtinė yra per daug nusmukusi žemyn, tačiau jos neatliekant visai, negalimas ir efektyvus krūtinės padidinimas. Dažnai yra pasirenkama tuo pačiu metu atlikti ir riebalų nusiurbimo operaciją, ypač, kai nusiurbti riebalai yra naudojami krūtinės didinimui.

 

Krūtų implantai yra viena iš patikimiausių ir greičiausių priemonių atsikratyti mažos krūtinės komplekso. Tai gana greitas ir neskausmingas būdas susigrąžinti ar įgauti norimas kūno formas. Daugelis moterų renkasi būtent krūtų didinimą implantais, nes tai yra jau seniai patikrintas ir patikimas būdas išpildyti moters svajonę turėti gražią bei norimo dydžio krūtinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *