LUBRIKANTO PIRKIMAS INTERNETU: PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

Posted on

Lubrikantas yra puikus dalykas, kuris Jūsų seksualinę patirtį gali paversti dar įsimintinesne, todėl jį būtina įsigyti. Visgi, jį renkantis gali iškilti ne vienas klausimas. Rinktis silikoninį? Pagamintą aliejiniu ar vandens pagrindu? Šaldantį? Šildantį? Kvepiantį šokoladu ar braškėmis? Bespalvį ar raudonos spalvos? Šįkart šiuos svarbius klausimus paliksime spręsti Jums ir trumpai apžvelgsime, kodėl turėtų būti įsigyjami lubrikantai internetu.

 

Privalumai

 

Apsipirkimas internetinėje parduotuvėje turi neabejotiną naudą, tačiau savų privalumų turi ir apsilankymas sekso prekių parduotuvėje. Visgi, jei planuojate įsigyti lubrikantą, tačiau svarstote, kurį variantą pasirinkti, tikimės, kad perskaičius šią informaciją jau turėsite atsakymą:

 

  1. Laiko taupymas. Šiais laikais daug dalykų žmonės perka internetu. Tokį elgesį įtakoja tai, kad apsipirkimas internetu taupo laiką, o dažnai ir pinigus.
  2. Privatumas. Apsipirkinėjate namuose naudojant asmeninį bevielį interneto ryšį, apsirengęs pižama (o gal ir nuogas) – toks privatumo lygis gali būti, kuomet teikiate užsakymą internetinėje parduotuvėje. Čia niekas nežino, ką darai ir niekam nerūpi, ką perki ir dėl ko perki, ar kam perki (net jai tai BDSM žaidimai). Užsakyti lubrikantai internetu iki namų slenksčio gali būti pristatyti diskretiškai, garantuojant Jūsų konfidencialumą.
  3. Pasirinkimas. Net didžiausios sekso žaislų parduotuvės negali konkuruoti su internetinėse parduotuvėse esančia pasiūla. Naudodamiesi paieškos laukais, garantuotai rasite būtent to, ko Jums reikia.
  4. Atsiliepimai. Perkant lubrikantą internetu, dažnai ties kiekvienos prekės aprašymu galima pasiskaityti konkrečios prekės naudotojų atsiliepimus. Tai yra naudinga, ypatingai, jei perkate dar nebandytą prekę. Taip pat sekso prekių internetinėse parduotuvėse gausu informacijos, straipsnių su pasirinkimo, naudojimo patarimais.

 

Trūkumai

 

Taip jau yra, kad dalį žmonių nervina apsipirkimas internetu, todėl verta panagrinėti, kokie šios procedūros trūkumai:

 

  1. Gyvos konsultacijos. Asmeniškai užsukę į sekso žaislų parduotuvę galite sutikti puikius konsultantus, kurie tikrai daug žino apie lubrikantus ir kuriems galėsite uždavinėti įvairiausius klausimus.
  2. Įsigyjami lubrikantai internetu, deja, negali būti paliesti, pauostyti, jų neįmanoma palaikyti rankose, kol jie neatkeliauja į Jūsų namus pakuotėje. Apsipirkimas asmeniškai sekso prekių parduotuvėje leidžia apžiūrėti prekę gyvai, ją panagrinėti, dėl jos padiskutuoti.

 

Visgi, perkant lubrikantą svarbiausia patiems priimti sprendimą, ko Jūs norite: ar kalbėtis su žmonėmis ir laikyti produktą rankoje, ar Jums reikia privatumo ir norite sutaupyti laiko. Visgi, svarbiausia, kad išsirinktumėte tą lubrikantą, kuris Jums padėtų patirtį didžiausią malonumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *