Nuomojamo būsto atnaujinimas: ką, kaip galima pakeisti?

Posted on

Vis dažniau žmonės stengiasi neprisirišti prie gyvenamosios vietos. Imti paskolą ir pirkti sau butą ar statytis namą būnant vos 25-erių atrodo pernelyg drastiškas sprendimas. Daugelis vis dar nori pakeliauti ir pajusti tą laisvę, kurią suteikia gyvenimas vos pabaigus mokslus, kai nesi prie nieko „pririštas“ ir gali laisvai spręsti, ką, kaip ir kada daryti. Analogiškai vis dažniau populiarėja nuomojami butai. Vilniuje dar galima rasti ir trumpalaikės nuomos pasiūlymų. Juk gyvenimas per trumpas tam, kad neišbandytum visų galimybių. Tačiau nuomojamas būstas turi savų minusų – jį dažnai norisi atnaujinti savaip, tačiau visko keisti negalima. Ką daryti?

 

Papildykite trūkstamų baldų kolekciją

 

Daugeliui atrodo, kad baldai nuomojamame bute – tai, ko liesti ir keisti geriau nevalia. Tiesos yra, tačiau bijoti kažką atnaujinti susitarus su būsto šeimininkais tikrai pilnai galima. Sienų spalvos nepakeisit, o baldai Vilniuje gali atkeliauti iš vienos miesto galo į kitą visiškai be jokių problemų.
Jei nuomojatės visiškai tuščią būstą – kūryba ir fantazija Jūsų pusėje. Darykite ką norite – pristatykite lentynų, įsigykite Jums patogią lovą ir patieskite minkštą pūkuotą kilimą. Tokiu atveju vienintelis dalykas, ko galbūt nepakeisite, tai virtuvės komplektas.

 

Jei nuomojatės būstą, kuriame jau yra baldai (kas dažnai yra didis privalumas dažnai keičiantiems lokaciją), jų pakeisti naujais nepavyks. Tačiau dekoruoti juos paprasčiausiomis spalvingomis pagalvėlėmis tikrai niekas nedraus. Be to, visada galima įsigyti paprastesnių dalykų – fotelį, naują kėdę ar kavos staliuką. „Magrės baldai“ dažnai siūlo ne tik akcijas, bet ir nuostabiai akcentuoja – baldai kuria šeimą. Šiuolaikiški, klasikiniai ar modernūs transformuojami baldai Vilniuje ir kituose miestuose iš „Magrės baldų“ salonų džiugina ir jaunus, ir vyresnius. Kiekvienas atranda tai, ko reikia jiems. Visgi, net ir paprastas fotelis dažnai tampa kažkieno mėgstamiausia laiko leidimo vieta. Nebijokite papildyti bendros nuomojamo būsto baldų kolekcijos – už tai niekas per galvą neduos.

 

Nebijokite pasitelkti dekoracijų

 

Tiems, kurie, visgi, baiminasi, kad keisti būsto akcentus būtų negražu, siūlome paieškoti dekoracinių sprendimų. Pateikiame kelias idėjas.

 

• Pakabinkite lemputes virš užuolaidų;

• Sienas dekoruokite paveikslais ir nuotraukomis;

• Baisu kalti vinukus į sieną? Užteks poros – ant jų pakabinkite didelę kamštinę lentą ir visą kitą prismeikite prie jos. Ar tai nuotraukos, ar meilės rašteliai;

• Pastatykite kampe toršerą;

• Parsineškite gėlių ir pamerkite jas virtuvėje;

• Nebijokite kambarinių augalų įvairovės – naminės džiunglės suteikia namams naują kvėpavimą.

 

Ar tai bus baldai Vilniuje, ar dekoracinės detalės – nebijokite rinktis nefunkcionalių, tačiau dekoracinę funkciją atliekančių daiktų. Jie papildys ir atgaivins bendrą atmosferą ir leis džiaugtis jaukesniais namais. Net jeigu jie visiškai ne Jūsų. Juk šiandien galimybė susirinkti daiktus ir išsikelti į naują vietą kaip tik laikoma dideliu privalumu. Pasinaudokite juo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *