PATARIMAI KAIP IŠSIRINKTI KOMODĄ

Posted on

Komodos pirkimas Jums yra bauginanti užduotis? O nusipirkęs ją vis dar abejojate savo pirkiniu ir negalite atsikratyti nuojautos, kad visgi galėjote išsirinkti geresnį, gražesnį ir universalesnį baldą. Nurimkite, viskas atrodo baisiau, nei yra iš tiesų. Štai Jums keli patarimai, kurie renkantis komodą Jums labai pravers.

 

Išsiaiškinkite, kokio dydžio komoda Jums reikalinga

 

Pasirinkus vietą statyti komodai, ją reikia išsimatuoti (ilgį, plotį, aukštį), kad žinotumėte, kokių parametrų baldo ieškote. Matuodami, prisiminkite, kad svarbu palikti erdvės ir aplink komodą, kad galėtumėte iki galo atidaryti stalčius, sudėti ir išimti daiktus.

 

Nerekomenduojama komodos statyti tokiose vietose, kur ją galėtų veikti tiesioginiai saulės spinduliai, karštis ar drėgmė, kadangi šie faktoriai gali sugadinti šių baldų apdailą.

 

Pasirinkite komodai taikomus kokybinius parametrus

 

  • Medžiagiškumas. Šis baldas gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų tokių, kaip mediena, vidutinio tankumo medienos plaušų plokštės, medžio drožlių plokštės, fanera ir kitų. Dažnai nuo pasirinkto baldo medžiagiškumo priklausys ir kaina. Be abejo, kad baldai pagaminti iš medienos bus brangesni, tačiau jie yra kur kas patvaresni ir tarnauja ilgiau. Rekomenduojama rinktis komodas, kurių stalčiai turi „pristabdymo“ funkciją. Ši funkcija Jūsų komodai leis ne tik ilgiau tarnauti, tačiau darinėjamų stalčių garsas neprižadins miegančių šeimos narių.

 

  • Dizainas. Komodos dizainą būtina derinti prie kambario interjero sprendinių. Jūsų kambario interjero dizainas Jums padiktuos, kokio baldo Jūs turite ieškoti: modernaus, antikvarinio ar klasikinio stiliaus. Šis baldas kartu gali būti ir kaip dekoratyvinė interjero detalė (vieta susidėti širdžiai mielas nuotraukas, suvenyrus). Derindami interjero dizaino sprendinius, išsirinkite ir tinkančią spalvą.

 

  • Funkcionalumas. Renkantis komodą yra būtina apmąstyti, kiek ir kokių daiktų planuojate į ją sudėti. Komodą renkantis naujagimio kambariui apsvarstykite, kur pervystysite mažylį, nes komodos paviršius gali būti puiki vieta, kuria šioje situacijoje galite pasinaudoti.

 

Komoda yra universalus, funkcionalus baldas, kuris Jūsų kambariui gali suteikti daug jaukumo, papuošti interjerą. Tuo pačiu, ji gali būti labai maža, kad galėtų tarnauti ir kaip Jūsų naktinis staliukas, ar pakankamai didelė, kad tilptų visi Jūsų drabužiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *