Patarimai, kurie padės išsirinkti sofą lovą

Posted on

Sofa lova padeda sukurti funkcionalią svetainę ir yra kompaktiškas sprendimas, jei gyvenate mažoje erdvėje. Taip pat tai vaikų miegamojo baldas, kuris praverčia atvažiavus svečiams. Išties, sofa lova pasižymi plačiu panaudojimu, tačiau kaip išsirinkti iš tokio plataus asortimento? Norint įsigyti ne tik gražią, bet ir praktišką, kokybišką sofą, reikia žinoti kelis patarimus. Tada paieškos taps greitesnės ir lengvesnės.

 

Sofų lovų tipai

 

Yra trys sofų lovų tipai, kurie skiriasi išsiskleidimo mechanizmais, matmenimis, išvaizda:

  • Paprastoji – klasikinės sofos išvaizdos, tačiau turinti išsiskleidimo mechanizmą. Toks minkštasis baldas turi privalumą – sofos apačioje yra tuščia erdvė susidėti patalynei.
  • Sofa fotelis – gali būti įvairių dydžių: talpinti du arba vieną asmenį. Skiriasi tuom, kad sofa fotelis gali būti ištraukiamas, išlankstomas arba išskleidžiamas. Šiek tiek žemesnio profilio ir neturi papildomos vietos patalynei. Praverčia gyvenant mažoje erdvėje.
  • Viengulė lovos sofos tipo – populiariausias baldas vaikų, paauglių kambaryje. Išsiskiria tuo, kad galima miegoti neišskleidus (matmenys atitinka vieno asmens poreikius) arba išskleidus, taip paverčiant pilnaverte dvigule lova.

Tipų žinojimas leidžia susiaurinti paieškos ratą ir orientuotis tik į reikiamą sofą lovą.

 

Be to, svarbu paminėti, jog paprastųjų ar miegamųjų sofų lovų mechanizmai skiriasi savo kokybę. Jei turite galimybę išmėginkite prieš perkant: sofa turi išsiskleisti lengvai, be trukdžių, bet tuo pačiu jaustis tvirtumas ir stangrumas.

 

Čiužinys

 

Šis baldas skirtas miegoti, todėl pagrindinis prioritetas turi būti čiužinys. Rekomenduojama įsigyti sofą lovą su storesniu čiužiniu, kuris būtų 13–14 cm. Jo plotis irgi svarbus: čiužinys, kuris skirtas miegojimui yra 50–60 cm siauresnis nei pati sofa.

 

Čiužiniai gali būti tiek spyruokliniai (prisitaiko prie skirtingų aplinkos sąlygų), tiek poroloniniai (sukuria stuburui atramą). Be to, būtinai išsimatuokite vietą, kurioje bus statoma sofa lova. Turite atkreipti dėmesį, kad minkštasis baldas išsiskleis, todėl papildomos vietos reikės sofos priekyje.

 

Paviršiaus medžiaga

 

Miegojimui skirta sofa bus dažniau naudojama negu įprasta sofa. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į medžiagos tipą. Kuo kokybiškesnė medžiaga, tuo baldas ilgiau išliks reprezentatyvios išvaizdos. Apdaila gali būti sukurta iš gobeleno, dirbtinės odos, veliūro. Geriausia rinktis sofą lovą su gobelenu, dėl tvarumo, lengvo išvalymo. Tai stilingas, unikalus pasirinkimas.

 

Taigi, viskas daug paprasčiau, kai žinote kelis pagrindinius patarimus, kurie leidžia išsirinkti kokybišką gaminį. Džiaukitės geru poilsiu ir stilingu dizainu. O norintiems sutaupyti laiko gali praversti „Magrės baldai“ – apsilankykite internetinėje svetainėje jau dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *