Patarimai moterims: kaip pagerinti savo intymų gyvenimą?

Posted on

Intymus gyvenimas ganėtinai svarbus kiekvieno suaugusiojo gyvenime. Yra pastebima, kad tikrai ne visos moterys skiria jam pakankamai dėmesio. Žaidimai su savimi, ilgi bučiniai ir sekso reikmenys, kuriuos galite įsigyti svetainėje Romantika.lt, – priemonės galinčios padėti pajusti didesnį malonumą.

Skirkite laiko sau

 

Intymūs žaidimai su savimi yra vienas iš geriausių būdų atrasti tai, kas jums labiausiai patinka. Tokiu atveju daug lengviau bendrauti su partneriu ir paaiškinti jam savo norus. Visgi, teigiama, kad moterys nėra linkusios savęs taip patenkinti, o kai kurios to nėra dariusios nei karto.

 

Sekso žaislai

 

Sekso žaislai, tokie kaip vibratoriai, gali suteikti moterims didelį malonumą. Nors daugeliui šia tema kalbėti nėra itin drąsu, vis daugiau moteriškosios lyties atstovių išdrįsta išbandyti tokias priemones. Tokie sekso reikmenys ne tik padeda geriau pažinti save, bet ir skatina išbandyti dar daugiau naujovių. Platų jų pasirinkimą galite rasti internetinėje svetainėje Romantika.lt.

 

Ilgi bučiniai

 

Ilgi apšildantys bučiniai – tai, ko reikia daugeliui moterų. Yra teigiama, kad tai netgi gali padėti greičiau pajausti susijaudinimą. Net jei ir neskubate į lovą apdovanokite jais savo partnerį virtuvėje ar kitame kambaryje. Tai gali romantiškai nuteikti ne tik jus, bet ir mylimąjį. Verta nepamiršti ir tokių dalykų kaip švelnūs prisilietimai ir masažas.

 

Neatsiprašinėkite dėl savo kūno

 

Pasitikėjimas savimi yra vienas iš seksualiausių būdo bruožų. Kartais tikrai nėra lengva pamilti visus savo kūno netobulumus, tačiau jūs tikrai neprivalote dėl to atsiprašinėti. Tam, kad intymus gyvenimas būtų sklandus rekomenduojama atsiduoti aistrai, o reikalui esant gali būti naudingi ir tam tikri sekso reikmenys (juos įsigyti galite ir internetu svetainėje Romantika.lt).

 

Išbandykite naujas pozas

 

Pokyčiai kartais gali bauginti, tačiau rutina intymų gyvenimą gali paversti nuobodžiu. Rekomenduojama kas kiek laiko išbandyti bent vieną naują sekso pozą. Prieš tai galite apie tai pakalbėti su partneriu – didelė tikimybė, kad jis bus maloniai nustebintas.

 

Malonumas yra vienas iš svarbiausių dalykų kalbant apie intymų gyvenimą. Pamilus save ir pasiryžus išbandyti naujus dalykus galima patirti tai, apie ką galbūt jau seniai svajojate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *