Perkam naują automobilį – o kur dėti senąjį?

Posted on

Nesvarbu, kad ir kaip sąžiningai prižiūrite savo transporto priemones – galiausiai ateina laikas, kada reikia įsigyti naują. Ar tai dėl noro turėti naują, patrauklaus dizaino automobilį, ar tai dėl to, kad turimo svarbiausios detalės tiek nusidėvėjusios, kad dalių keitimas kainuos brangiau, nei tiesiog įsigyti naują transporto priemonę. Kad ir dėl kokios priežasties tai darote, vis tiek reikia pasirūpinti senuoju automobiliu ir jį kažkur pastatyti. Jei turite nuosavą kiemą ar papildomos vietos garaže, jis dar čia gali pastovėti ilgiau, bet ką daryti, jei tam vietos nėra? Jums padės automobilių supirkimas ir kiti žemiau paminėti variantai.

 

Atiduokite giminaičiams arba draugams

 

Visada yra didelė tikimybė, kad kokiam tolimam giminei arba jūsų pažįstamiems reikia automobilio, nesvarbu, kokia jo rida ar senumas. Gal jiems tik reikia specifinių dalių, o gal tiesiog veikiančios priemonės – taip tikrai galima maloniai nustebinti žmones.

 

Žinoma, jei planuojate ją atiduoti, reikia elgtis sąžiningai ir pranešti apie visus transporto priemonės buvusius/esamus gedimus, problematiškas sistemos vietas. Taip pat verta aptarti ir jos istoriją, ar joje esant buvote patekę į kokį eismo įvykį, ar buvo daužta ir kokie taisymai buvo atlikti. Nieku gyvu nedovanokite mašinos, kuri nebevažiuoja, nebent tokia tinka gavėjui.

 

Parduokite

 

Nesvarbu, ar transporto priemonė važiuoja ar ne, automobilių supirkimas priims automobilius realiomis rinkos kainomis. Tai itin pravartu tiems, kurių automobiliai nebeveikia, bet gaila juos tiesiog priduoti į metalo laužą. Pasirinkus patikimą supirkimo įmonę, galėsite pagal patogias sąlygas jiems parduoti savo transporto priemonę visoje Lietuvoje.

 

Priduokite į metalo laužą

 

Jei manote, kad senoji transporto priemonė visiškai nebeturi naudos, yra per sena ir geriau ja galutinai atsikratyti, visada galima ją priduoti į metalo laužą. Svarbiausia nepamiršti nuimti valstybinių numerių ir juos grąžinti „Regitrai“, jei jie nėra perduoti naujam valdytojui kartu su automobiliu.

 

Pridavimas į metalo laužą, automobilių supirkimas ir atidavimas pažįstamiems – geriausi būdai atsikratyti nebenaudojama transporto priemone. Taip turėsite daugiau vietos naujam automobiliui, o senasis taip sakomai „negadins“ kieme vaizdo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *