Pica Kaune – ar brangu?

Posted on

Susitikti su draugais ar šeima ir nueiti pavalgyti picos, esant kažkokiai progai ar tiesiog šiaip sau, gali būti labai smagu. Tačiau, išleisti „krūvos“ pinigų dažniausiai nenorime, ieškome kur galėtumėme pavalgyti ir skaniai ir nebrangiai. Kiek kainuoja pica Kaune? Ar toks pavalgymas ir pramoga antrajame pagal dydį Lietuvos mieste, brangu?

 

Kur valgysite?

 

Ar jūsų išvyka pavalgyti picos į miestą, o galbūt užsisakymas picos į namus kainuos daug, priklausys nuo to, kokias picas mėgstate. Paprastos, tradicinės, skanios ir visiems gerai žinomos picos kurias galite valgyti ir vietoje ir užsisakyti į namus, nekainuos itin daug. Įvairiose picerijose ir greito maisto užkandinėse už vidutinę ar nedidelę picą galite tikėtis sumokėti iki 6 eurų. Brangiau pavalgyti galite tikėtis eidami į prabangesnes picerijas mieto centre, tokias kaip „Buon Giorno“, „Jurgis ir drakonas“ ar „Talutti Bakes & Shakes“. Čia net už nedidelę picą galite tikėtis sumokėti iki 11 eurų.

 

Brangesni ingredientai

 

Vertėtų paminėti, kad pica Kaune, šiose brangesnėse picerijose  kainuos taip stipriai daugiau, tikriausiai dėl to, kad jų gaminamose picose gausu kokybiškų ir, kartais, egzotiškesnių ingredientų. Šiose picerijose galite paragauti picų su naminiu fetos sūrio padažu, saulėje džiovintais pomidorais, įvairiausiais itališkais vytintais kumpiais, artišokais, voveraitėmis, sezamų sėklomis ir kt. Natūralu, kad tokių picų kaina bus didesnė už paprastų, tik su grybais, kumpiu ir sūriu picų kainą.

 

Dydis – svarbu

 

Kiek kainuos jūsų pica stipriai priklausys ir nuo picos dydžio. Jei pamaitinti norite didelį būrį žmonių, pica gali būti gana brangus pasirinkimas. Šeimyninė pica dažnai gali kainuoti nuo 7,50 eurų iki 9,50 eurų. Nepamirškite, kad ne visos šeimyninės picos yra vienodo dydžio, pažiūrėkite į meniu parašytus centimetrus, ar paklauskite apie picos dydį aptarnaujančio padavėjo ar padavėjos. Paprastai šeimyninės picos būna nuo 42cm iki 50cm dydžio.

 

Taigi, ar pica Kaune bus brangus malonumas, priklausys nuo jūsų pasirinkimų. Žinant iš kur užsisakyti į namus ar kur nueiti pavalgyti mieste, pica gali būti puikus sprendimas, kai norisi skaniai ir nebrangiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *