Sekso pozos, moteriai sukeliančios daugiausiai malonumo

Posted on

Moterų orgazmas dažniausiai laikomas mistiniu, paslaptingu ir sunkiai pasiekiamu. Net 80 procentų moterų ir merginų apskritai nežino, kas tas orgazmas ir koks tai jausmas, kai staiga įsitempia ir atsipalaiduoja visi kūno raumenys. Be orgazmo seksas daugiau yra tik rutininis veiksmas, nesuteikiantis išsvajoto malonumo, o didžioji dalis merginų, siekdamos patenkinti savo partnerį, tiesiog stengiasi jį suvaidinti. Visgi, pakeitus mylėjimosi pozą, orgazmą galima pasiekti vos per minutę. Kokios jos – pasakojame išsamiau.

 

Sekso pozos malonumui ir orgazmui sužadinti

 

Iš tiesų, daugybė moterų svajoja apie ilga, malonų ir aistringą seksą, kurį vainikuotų galingas orgazmas, tačiau didžioji dalis jų bijo keisti ką nors lovos reikaluose. Nėra pokyčių, nėra ir malonumo. Kartais svarbiausia yra nepamiršti, kad tik pokyčiai priveda prie kažko naujo ir nepatirto. Taigi, kokias pozas išbandyti, kad seksas būtų ne tik malonesnis, bet ir sukeliantis išsvajotą ekstazę?

 

• Misonierius

 

Taip, daugelis sakys „kas iš tos misionieriaus pozos? Juk čia dirba tik vaikinas, o merginai vis tiek negana…“. Na taip, daugeliu atvejų, didžiausias krūvis tenka vyriškajai lyčiai, tačiau daugelis porų, besimylėdamos misionieriaus pozoje daug apie ją nežino. Štai, pavyzdžiui, jei mylintis moteris kojomis apsivytų vyro liemenį, malonumas dvigubas bus ne tik vyrui, bet ir moteriai. Šios sekso pozos privalumas – gilesnė sueitis. Taip moteriai stipriau stimuliuojamas G taškas, tad tampa ne tik maloniau, bet ir lengviau pasiekti orgazmą.

 

• Kaubojės padėjėjas

 

Skamba juokinga, o apie kaubojės arba jojikės poza tikrai žino kiekviena moteris. ironiška, tačiau daugumu šios pozos negali pakęsti, nes… šįkart joms tenka didesnė judėjimo apkrova. Ir visgi, kai gali valdyti situaciją, gali valdyti ir greitį, ir gylį, ir sueities kampą. O tai leidžia moteriai „susireguliuoti“ sueitį taip, kad ji keltų kuo didesnį malonumą. Kaubojės padėjėjo pozoje moteris rankomis remiasi į partnerio krūtinę, tad nereikia judėti visu svoriu, o ir judėjimo apkrova mažesnė. Stimuliuojant papildomus erogeninius taškus, moteriai gali pavykti patirti ir daugybinius orgazmus.

 

• Šuniukas

 

Dar viena poza, kurią moterys ne itin mėgsta. Tačiau iš tiesų, prie šios sekso pozos tereikia priprasti ir šiek tiek labiau išsiriesti. Moteris guli ant kelių, vyras įsiskverbia iš nugaros. Jei viršutinė moters kūno dalis bus padėta ant pagalvės (ją moteris gali gulėti ir apsikabinus), įsiskverbimas bus malonesnis ir labiau stimuliuojantis, tad iki orgazmo liks tik pasistengti.

 

Sekspertai dar pataria pabandyti mylėtis šiek tiek pilnesne pūsle, taip ne tik stimuliacija, bet ir bus orgazmas stipresnis. Tegul pokyčiai lovos gyvenime įneš ir daugiau malonumo. Svarbiausia – nebijoti eksperimentuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *