Servisas: ar verta pasikliauti rekomendacijomis?

Posted on

Kokiam servisui verta patikėti savo automobilį? Šis klausimas aktualus visiems transporto priemonių savininkams, o ypač tiems, kurie automobilį įsigijo neseniai ir nieko nenutuokia apie jo priežiūrą ar tam tinkamiausias vietas. Norint sužinoti, kur patikimas dyzelinių purkštukų remontas Kaune dažniausiai teiraujamės artimųjų, draugų ar ieškome internete, kur dažnai nukrypstame į atsiliepimų skiltį. Tad ar verta pasitikėti rekomendacijomis, ar ne, papasakosime žemiau.

 

Artimųjų rekomendacijos

 

Mūsų pačių artimiausiųjų rekomendacijos paprastai būna patikimos. Juk tai žmonės, norintys mums tik gero, kurie visada nuoširdžiai dalinsis tik tuo, kas jiems pasiteisino. Ypatingai dėmesio verti patarimai tų asmenų, kurie turi ilgalaikę vairavimo patirtį, ar net patys turi plačias žinias apie automobilių priežiūrą – tokie transporto priemonių savininkai nepatikėtų mašinos bet kam. Tad, jei dėdė ar tėtis jau daugelį metų savo automobilius patiki vienam servisui, pavyzdžiui „Šalvis“, kuriame dirba tik kvalifikuoti specialistai, o jo transporto priemonės visados yra nepriekaištingos būklės, tai nėra ką ir bepridurti.

Atsiliepimai internete

 

Atsiliepimų, tiek apie įvairias prekes, tiek apie įmonių teikiamas paslaugas ir jų veiklą, galima rasti internete. Ne išimtis ir automobilių servisas. Komentarų apie čia dirbančius specialistus, arba pačio verslo reputaciją galite rasti ir google paieškoje, ir socialiniuose tinkluose.

 

Paprastai žmonės rekomendacijomis dalijasi nuoširdžiai, tačiau pasitaiko ir atvejų, kuomet puikius atsiliepimus, kur geriausias dyzelinių purkštukų remontas Kaune, Vilniuje ar Klaipėdoje, parašys robotas arba patys šio verslo atstovai iš netikrų paskyrų. Tad svarbiausia neapsigaukite ir atidžiai pasidomėkite bei atsirinkite tik patikimas, abejonių nekeliančias servisų rekomendacijas.

 

Pasidomėkite papildomai

 

Išgirdus gerus atsiliepimus, verta užsukti ir į transporto priemonių serviso internetinę svetainę. Patikimi ir profesionalūs verslai, užsiimantys automobilių remontu, paprastai turi sutvarkytą internetinį puslapį, kuriame galite rasti visą reikiamą informaciją. Pasieškokite informacijos apie garantijas bei čia dirbančių specialistų patirtį: kuo ji didesnė – tuo tik geriau.

 

Čia, tikėtina, jog bus nurodytos ir paslaugos, kurias teikia įmonė. Juk galbūt rasite išties gerą servisą, tačiau čia nebus prieinamas šiuo metu automibiliui reikalingas dyzelinių purkštukų remontas Kaune, tad iš karto matysite, jog šį variantą reikia atmesti. Visą tai išsiaiškinę internete, arba kitu atveju, susisiekę telefonu ar elektroniniu paštu, sutaupysite laiko ir neteks nuvažiavus į servisą apsisukti ir grįžti atgal.

 

Taigi, svarbiausia – atsirinkite kieno rekomendacijos gali būti vertos dėmesio, o kokiomis kalbomis neverta tikėti. Tai padarę, atrasite puikų, dėmesio vertą servisą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *