Sužadėtuvių žiedai su deimantu: tiek kuklioms, tiek prabangą mėgstančioms merginoms

Posted on

Anksčiau ar vėliau ištekėti už mylimo vyro svajoja kiekviena mergina ar moteris, tiesa jų įsivaizdavimas, kokios sužadėtuvės turėtų būti, gali labai skirtis. Vienoms, kuklesnėms merginoms užtenka paprastos vakarienės, o trokštančios ko nors įsimintinesnio svajoja apie mylimojo staigmeną. Sunkioji ir daugiausiai pasiruošimo reikalaujanti sužadėtuvių dalis tenka vyrui: jam tenka apgalvoti apie pačias įvairiausias šios progos detales – nuo pasipiršimo vietos, laiko iki, žinoma, pačio sužadėtuvių žiedo. Kalbant apie žiedus, turbūt nėra vyro, kuris būtų nesijaudinęs, kad nupirktas žiedelis mylimajai netiks ar dar blogiau, net nepatiks. Tad kokį žiedą vertėtų rinktis, kad rizikos suklysti būtų kuo mažiau?

 

Asortimentas didelis, bet vis tiek renkamės klasiką?

 

Šiuo metu sužadėtuvių žiedai su deimantu yra lygiai taip pat paklausūs kaip ir įdomaus dizaino modernūs žiedai. Pastarieji dažnai patinka meniškoms poroms, turinčioms individualų stilių, ieškančioms kažko išskirtinio. Žiedai sužadėtuvėms, puošti deimantais, jau yra laikomi klasika. Brangakmeniais inkrustuotus papuošalus mylimoms moterims pasiturintys, aukštuomenei priklausantys vyrai dovanojo jau nuo seniausių laikų, tokia tradicija išlieka iki šiol. Kodėl dažnai pasirenkamas būtent toks variantas, nors juvelyrikos pasiūla šiandien yra itin plati? Atsakymas galėtų būti paprastas ir trumpas: žiedai su deimantu atrodo elegantiškai ir subtiliai. Dėl šios priežasties jie yra mėgstami ir vertinami tiek prabangą mėgstančių moterų, tiek kuklų puošnumą vertinančių dailiosios lyties atstovių.

 

Sužadėtuvių žiedai su deimantu – į ką atkreipti dėmesį?

 

Vyrui, kuris nusprendė nupirkti mylimajai žiedą sužadėtuvių proga tenka nelengva užduotis. Be to, kad jis turi žinoti, kokio stiliaus žiedelis patiktų mylimajai, jis taip pat turi įvertinti ir papuošalo praktiškumą. Tiesa, šioje vietoje itin daug gali pagelbėti juvelyrikos salonų konsultantai ar patys juvelyrai. Pažindami tauriuosius metalus, brangiuosius akmenis jie tiksliai gali pasakyti, kaip žiedas nešiosis, kiek nusidėvės laikui bėgant. Sužadėtuvių žiedai su deimantais taip pat reikalauja priežiūros, tačiau tai gali nesunkiai padaryti ir pats žmogus. Reguliariai valant žiedą specialiomis papuošalų šluostėmis ir kartą į kelis mėnesius nunešus žiedą juvelyrams žiedai gali atgauti savo pradinę išvaizdą, tokiu būdu prarandami įvairūs smulkūs įbrėžimai metale.

 

Tad, ieškantiems įsimintino, įspūdingai atrodančio sužadėtuvių žiedo varianto reikėtų pasvarstyti apie žiedus, puoštus deimantais. Šiuo metu juvelyrai gali įgyvendinti pačias įvairiausias klientų idėjas ir esant poreikiui, sužadėtuvių žiedai gali būti tiek visiškai paprastas lankelis su smulkia deimanto akute arba itin prabangiai atrodantys žiedai, puošti ne vienu brangakmeniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *