Viengungio būstas: kaip jį įsirengti?

Posted on

Likai vienas, o gal saldžia vienatve mėgaujiesi jau ne pirmus metus? Pagaliau turi išsvajotą galimybę įsikurti būstą – savo, nuosavą – taip, kaip tau patinka? Sveikinu ir įspėju: laukia ne tokia jau lengva užduotis. Greičiausiai prireiks įvairių baldų: spintos, virtuvės spintelių ir kitų, bet sunkiausia bus suderinti visus baldus ir susikurti vyriškai jaukų interjerą. Nebijok – padėsime.

 

Pirmiausia – kas lemia vyriškumą?

 

Skamba seksistiškai? Nepersistenk ieškodamas gilios prasmės. Tikriausiai nelabai norėtum gyventi bute, kuriame pagrindinė spalva yra kokia nors persikinė, rožinė ar tiesiog blizgi auksinė. Apie tai ir kalbam – kaip įsirengti namus, kad viskas būtų saikinga, savo vietoje ir tikrai naudinga, funkcionalu.

 

Galima būtų išskirti visokių aspektų, iš kurių galima spręsti, ar interjeras yra vyriškas. Tai – tamsios, sodrios, natūraliai atrodančios spalvos, natūralios medžiagos (mediena, akmuo, metalas, netgi stiklas). Be to, svarbu, kad kiekviena daiktas turėtų aiškią savo paskirtį. Kaip viską suderinti ir įgyvendinti?

 

Svarbiausi daiktai

 

Greičiausiai neįsivaizduotum jokių namų be miegamojo spintos. Ji, kaip ir kiti pagrindiniai baldai, sudaro aplinkos esmę. Būtinai reikia sėdimųjų baldų – sofos, fotelių, gal ir minkšto kampo. Nereikia miegoti ant čiužinio, kad ir kaip vyriškai tai skambėtų. Įsigyk padorią, patogią lovą – tai principo reikalas.

 

Dar reikia patogiai įrengti virtuvę. Net jei negamini, pagalvok apie ateitį – kažkada gal norėsi to išmokti, o gal ir atsivesi į namus išrinktąją. Pažiūrėk, ar vonios kambaryje nereikia spintelės. Išmėtyti daiktai, matomiausioje vietoje padėti tualetinio popieriaus rulonai, skalbiniai neatrodo nei estetiškai, nei vyriškai…

 

Interjero detalės – ne tik moterų reikalas

 

Dažniausiai galvojama, kad visokiais interjero menkniekiais turėtų rūpintis moteris. Tai – netiesa. Iš tiesų būtent detalės gali padėti sukurti unikalią, jaukią, savitą, tave atspindinčią aplinką. Ant spintos viršaus uždėtas augalas, pagalvėlės ant sofos ar fotelio, netgi kilimas ant medinių grindų – viskas turi prasmę.

 

Būtinai įsitikink, ar visose patalpose yra pakankamai šviesos. Jei ne, sukis iš padėties – rinktis toršerus, stalines lempas ar montuok naujus lubinius, sieninius šviestuvus. prieblanda su patogumu nelabai siejasi.

 

Apgalvojus tokius aspektus svarbu tiesiog pagalvoti, kaip viską suderinti. Panašūs audiniai, tekstūra, spalvos, raštai – puikus pasirinkimas derinimui. Pažiūrėk, kad viskas būtų lengvai atnaujinama ir keičiama. Praktiškumas, funkcionalumas, komfortas – tai, kuo privalo pasižymėti kiekvienas tavo naujų, vyriškų namų elementas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *