VISKAS, KĄ JUMS REIKIA ŽINOTI APIE KŪNO KOJINĘ

Posted on

Pirkdami apatinį trikotažą parduotuvėje, tikriausiai ne kartą esate atkreipę dėmesį į kūno kojinę. Tai drabužis pagamintas iš vientiso audinio, dažnai naudojamo kojinėms ar pėdkelnėms siūti, dažnai nėriniuotas ar permatomas. Kūno kojinė paprastai dengia dėvinčio pečių liniją, liemenį, kojas, rankas. Dėl ilgio ir gana atviro savo stiliaus, šis drabužis dažnai vadinamos egzotišku apatiniu trikotažu. Rinkdamiesi tokį drabužį, neabejotinai nustebinsite savo partnerį. Kita vertus, labai svarbu žinoti, į ką atkreipti dėmesį norint tinkamai išsirinkti tokį drabužį.

 

Drabužis, skirtas miegamajam

 

Atviras, aptemptas, peršviečiamas kūno kojinės drabužis ypač tinkamas miegamojo žaidimams su partneriu. Turbūt nekartą savęs esate klausę, kokia prasmė pirkti gražų apatinį trikotažą, jei Jūs jį vis viena ketinate nusirengti? Kūno kojinės privalumas šioje situacijoje yra tas, kad dėl savo dizaino ir pasiuvimo, jo neprivalote nusirengti, norėdami užsiimti seksu. Dėvėdami kūno kojinę nustebinsite ne tik partnerį, bet Jūsų seksualiniams santykiams įnešite daugiau jausmingumo.

 

Madingas drabužis kasdienai

 

Kūno kojinė vis labiau populiarėja kaip stilingas drabužis nešiojamas kasdieną. Turbūt pastebėjote, kad dauguma įžymių moterų ir mados tinklaraštininkių vis dažniau dėvi šį drabužį su kelnėmis, šortais, sijonais. Kūno kojinę dėvint su juodu apatiniu trikotažu galima sukurti klubui tinkantį derinį. O norėdami sukurti seksualų ir patogų įvaizdį, tinkantį kasdienai, nepamirškite, kad visada galite ant kūno kojinės apsirengti ilgą švarką.

 

Kūno kojinių priežiūra

 

Šis drabužis nėra “vienkartinis”, nors iš pirmo žvilgsnio taip galėtų pasirodyti. Kūno kojinę galima dėvėti tol, kol ji nepraranda savo formos, o medžiaga vis dar tinkamai aptempia kūną. Tačiau šiuo drabužiu reikia tinkamai rūpintis. Kūno kojinė negali būti plaunama skalbimo mašinoje, o tik rankomis ir šaltu vandeniu. Skalbiant tokį drabužį skalbimo mašinoje tikėtina, kad plona ir labai pažeidžiama kūno kojinės medžiaga gali suplyšti.

 

Žavūs, patrauklūs, žaismingi, turintys daugybė stilių. Tokie drabužiai ne tiks nustebins, tačiau ir sužavės ne tik Jūsų partnerį lovoje, tačiau ir aplinkinius. Skirkite laiko kūno kojinės paieškai ir pasirinkimui, bei mėgaukitės tobulu įvaizdžiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *